Stinėt e Jetės
Miresevini ne forumin * Stinėt e Jetės * .Ne ju urojme qendrim te kendshem.
Forumi
ForumArgetimShikim dhe Degjim
Tema Fundit
» Jemi Njerez
Tue Nov 20, 2018 1:30 am nga lutfi coka

» Politika e shteti
Wed Sep 13, 2017 10:12 pm nga lutfi coka

» A ka vlere kuvendi i sotem!!!
Wed Sep 13, 2017 10:03 pm nga lutfi coka

» ARTIST; SHEFQET AVDUSH EMINI
Sat Nov 21, 2015 11:46 pm nga shefqetavdushemini

» Biografia e Artistit Shefqet Avdush Eminit
Sat Nov 21, 2015 10:00 am nga shefqetavdushemini

» ARTIST: SHEFQET AVDUSH EMINI
Sat Nov 21, 2015 9:13 am nga shefqetavdushemini

» Nga lutfi Coka/Dy mbreter ne nje dere
Wed Jun 17, 2015 10:22 pm nga lutfi coka

» Lutfi Coka/MENDO DHE VEPRO
Wed Jun 17, 2015 10:14 pm nga lutfi coka

» Lutfi Coka/Thenje qe te sherbejne ne jete.
Fri May 29, 2015 10:33 pm nga lutfi coka

Ora
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Degjo Erreway
DEGJO ERREWAY
Kush ėshtė nė linjė
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 41 mė Wed Aug 02, 2017 6:27 am
identifikimi

Harrova fjalkalimin
 
 
Or
 
Nga lutfi Coka/Dy mbreter ne nje dere

Wed Jun 17, 2015 10:22 pm nga lutfi coka

Dy mbreter ne nje Dere

Jan, mbret i vertete,
shok té tjere s’kam ne jete;
gjaketor e zemerderr,
nga frika me bejne nder!
Dola nga fund’ i Azise
si rrebesh’ i perendise:
Vrava, preva e shkretova,
boten me gjak e mbulova!’)
Kur zotova Anadolle,
erdha mora dhe Stambolle,
njerezit i shkova …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Lutfi Coka/MENDO DHE VEPRO

Wed Jun 17, 2015 10:14 pm nga lutfi coka


Shqiptaret jane si macet ne thes.
Po ti mbyllesh ca mace ne nje thes
a ne nje vend
Nuk shqyejne thesin per te dale jashte
Po zihenA nder vete
Duke ngrene njeri tjetrin….

Djemte e shqiperise
Tani si zogjt e qyqes.
Neper bote …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Ku eshte e verteta?

Fri Aug 05, 2011 5:50 pm nga lutfi coka

Shume po shendrit
Epak po nxe
E verteta
Per mbi dhe...

Ne politiken
E gjithe krajlive
Filli i lemshit
Eshte be nyje...

Eshte be nje
Trimeria e tuta..
Eshte be nje
Paqa e lufta...

Eshte be nje
Miqesi tregetia..
Eshte be nje
Burgu liria....


Eshte beshku
Stomaku e zemra..
Ne zgaver te gjoksit


[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Shqiperia

Fri Apr 10, 2009 11:21 am nga *Illira*Komentet: 0

7-Marsi dita e mesuesit.

Sat Mar 07, 2009 7:43 pm nga Nimfa

Naim Frashei I kendoi:


Lumja ti moj korce o lule
Q’I le pas shoqet e tua
Si trimi ne balle u sule
Ta pacim perjete hua


"GEZUAR 7- MARSIN DITEN TUAJ MESUES TE NDERUAR...


Te nderuar e te respektuar,mesuesit tone,kudo qe jetoni e punoni,gezuar 7 Marsin diten tuaj.Ne …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Gezuar festen Nena ime e dashur

Sat Mar 07, 2009 7:14 pm nga Nimfa

Gezuar festen Nena ime e dashur. Te puth varrin tend !

Vetem ti me ke thene te verteten ne kete jete! Vetem ti dije te duash!


Komentet: 0

Per cdo antar nga nje imazh !

Thu Sep 18, 2008 3:01 am nga Nimfa

Po filloj une per te gjithe anetart
e F.
STNET E JETES


[ Mė shumė ]

Komentet: 58

Sondazh

Si ju duket pamja e re e forumit?

7% 7% [ 1 ]
0% 0% [ 0 ]
33% 33% [ 5 ]
7% 7% [ 1 ]
53% 53% [ 8 ]

Totali i votave : 15

Partners
 
 
Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

ADMIN DHE MOD
STINE                  Dėrgo mesazh privat 
GISHTEZA             Dėrgo mesazh privat 
LEPURUSHJA_01     Dėrgo mesazh privat 
XHELADIN             Dėrgo mesazh privat 
<< BLERTA >>       Dėrgo mesazh privat 
FV                                   Dėrgo mesazh privat 
Statistikat
Forumi ka 149 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Mihal Gjergji

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 6755 artikuj v 727 temat
play now
NA VOTONI
 http://www.kosova-toplist.com// Albanian TopSites Web Directoryhttp://p2palbania.com/top/  http://top.argetohu.com/ http://albinformatika.com/ 
 
 
 Nese ju pelqen forumi"STINET E JETES"na votoni,vetem me nje klikim tek figurat me lart.