Njeriu me i gjate

Shko poshtė

Njeriu me i gjate

Mesazh  STINE prej Thu Aug 16, 2007 6:46 pm

33 vjecari nga Ukraina Leonid Stadnik eshte njeriu me i gjate ne bote Rritja e pakontrolluar e Leonidit , ka filluar pas nje operacioni qe ka bere ne tru ne moshen 14 vjecare Aktualishte eshte i gjate 2 meter e 53 centimeter dhe peshon200 kg
Nje kohe te gjate nuk dilte nga shtepia, bile la dhe punen per arsye se nuk gjente kepuce per kemben e tij 45 cm te gjate. fale nje bizesmeni lokal , se fundi ju bene nje pale kepuce me porosi qe ky bizesmen , pagoi 200 dollar , te cilat kane vleren e shtat pensioneve , qe merr Stadnik si ndihme nga shteti

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
STINE
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi