Lojrat erotike

Shko poshtė

Lojrat erotike

Mesazh  STINE prej Sat Aug 18, 2007 4:41 pm

C`farč janč lojrat erotike ? Kenaqesi apo vuajtje?!
Mund te jete vetem kenaqesi por edhe vuajtje ,madje edhe te dyja se bashku .
Interneti eshte i tejmbushur me site per takime seksuale ndonese nuk e dime nčse keto takime realizohen vertet .
Lexohen shume njoftime te ēuditshme ne te gjitha gjuhet ( varet sesa gjuhe te huaja flasim) me foto te cilat ndonjeherč nuk jane origjinale ,pra foto te vjedhura.
Ne vend te parč janč kerkesat per shkembime partneresh ,persa i perket lojrave erotike .Pastaj shihen shume ēifte qč kčrkojnč femra per takime treshe ,por ka edhe ēifte qe kerkojne meshkuj.
Pse gjithe kjo deshire per te "luajtur" me seksin .a nuk mund te bčhej diēka mč normale ? Ndoshta marredheniet seksuale normale jane edhe ato me te pelqyeshmet ose te pakten me njerčzore edhe pse kjo nuk do tč thotč qč tč tjerčt qe u pelqejne "lojrat"janč kafshe,absolutisht JO .
Secili bčn zgjedhjen e vet dhe ka tč drejten t'a bčj sipas dčshirčs.
Nuk jam ne gjendje te them se kush zgjedh me mire apo me keq ,ngaqe kjo eshte ēeshtje personale e ēdo personi .
Mendimi im čshtč qč :Shkembimi i partnerčve shumč nč mode sot ne planetin tone čshtč vetčm nje mčnyre tradhtie e hapur ,pra bashkč-tradhti ose kurajo e fuqishme .sigurisht qe duhet shume kurajo te dorezosh partneren/in ne duart e asaj/atij tjetrit apo JO ?
Kjo jo rrallč mund te shkaktoj edhe grindje tek njč ēift ose ndarje ,ngaqč pas lojes se nxehte ,gjakftohtesia e mevonshme mund te shkaktoj edhe ndarjen etj etj.
Ndersa loja e njč ēifti me nje djalč/vajzč tjeter mund te quhet edhe shume erotike ,por njekohesisht shume e rrezikshme sepse ka te ngjare qe njeri nga dy partneret e ēiftit te dashurohet me vajzen ose djalin pjesemarres nč "Lojé"
Askush nuk mund te thote diēka pčrfundimtare mbi ketč temč shumč komplekse prandaj uroj qe secili prej jush t'a jetoj jeten e tij ne menyrčn qč i pčlqen e pčrshtatet .
Lojrat erotike ndoshta jane edhe kenaqesi dhe vuajtje shpirterore por sidomos ekstrem seksual .Ekstremi nč ēdo fushč te jetčs sidoqoftč ēčshtja mendoj se čshtč i panevojshem

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi