Borebardha me 7 xhuxhat (versioni erotik)

Shko poshtė

Borebardha me 7 xhuxhat (versioni erotik)

Mesazh  STINE prej Sat Aug 18, 2007 4:42 pm

Borbardha dhe 7 xhuxhat

Borbardha pasi kishte mare vesh qe shtriga do ta vriste
se i kishte nderruar paswordin e e-mailit vendos te arratiset.
Fillon te mar gjerat me te nevojshme,mori nje buzkuq,
mori tangat e zeza, mori nje vibrator dhe u nis.
Iku nga shtepia dhe shkoi ne pyll kur cte
shihte, papagalli kishte kap per flokesh qukapikun, ariu
po q*nte arushen ujku dhelpren, miu miushen ,cakalli po i binte
me dore se cakallen ja q*nte luani, qelbesi si DJ qe ishte
po kercente makarenen. Borbardha mbeti e cuditur se te
gjith ata qe po q*nin perdornin prezervativ. Ketri sapo e
pa therriti: "Cuna ka ardh p*dh i ri ne pyll".
Te gjithe erdhen me k*r ne dor por sa pane Borbardhen u
zhgenjyen se e dinin qe ajo s'q*hej pa benz 6000 gje qe
asnjeri nga ata se kishte. Edhe majmuni qe ishte me i pasuri
i pyllit, se kishte nje buzuk ku punonte dhe 2 prostituta
bridhte me fiat 131. Kaloi puna e seksit, kafshet u mblodhen
dhe menduan tia cojne borbardhen xhuxhave me mbyll muhabetin
se ishin zene nje jave me pare qe kur xhuxhi polic i kisht vene
gjobe leopardit per tejkalim shpejtesie, Dhe keshtu bene,
i cojne borbardhen xhuxhave. Xhuxhat kur u kthyen nga internet
ku po chatonin me nja 2 bazhella u habiten asnjeri nga ata
skishte pare nje p*dh me te bukur. Shalet 2 metra gjoksi
me maje, b*thet e rrumbullakta, nejse nejse skishin pare
me nje llaf. Xhuxhi i madh pa qe borbardha po flinte gjum,
i beri nje foto me celularin e ri qe kishte blere dhe
shkoi ne banje gjoja per te bere shurren po filloi ti
binte me dor dhe spo dilte. Xhuxhave t tjere i iku truri
se dhe ata donin te futeshin ne banje po mire qe shijaku
i futi nje film porno se desh u ben cop.Te nesermen
borbardha u zgjua, hoqi gishtat nga p*dhi se naten
kishte enderruar Brad Pittin dhe iu shpjegoi xhuxhave si
ishte puna. Ata thane: "Degjo Borbardh keto jane kushtet,
ne do te mbajme me te ngrene e me te pire,
ti do na pastrosh shtepine dhe do ja lesh njerit nga ne
cdo dite, po ri fillim do bejme nje nga stilet e
kamasutres, Borbardha dhe 7 xhuxhat quhet", dhe i futen
nje te q*ire borbardhes.
Dy ja futen ne goje, njeri ne b*th, dy ne p*dh, i fundit
deshi tia fuste ne vesh po e pa qe aty ishte e virgjer.
Ne fillim borbardha s'ishte e kenaqur me kushtet, por
pas orgjis u bind se me ata mund te bente dhe ato stilet
e kamasutres qe i kishin ngelur. "pervec kesaj"-i thane
xhuxhat-"diten do rrin ne shpi se vjen shtriga dhe na vjedh
fshesen me korent.........."


Nje dite shtriga e kishte mar vesh se ku ishte Borbardha
dhe e veshur si vace zela shkoi te oborri i shtepis
dhe po therriste:" Hajde kokrra kunder shtatzanis, kokrra
kunder shtatzanis" Borbardha kur e degjoi doli me vrap
dhe e pyeti-"sa lek i ke mi none??"Dy euro moj nuse qe tu
befte cica mal tu befte"-tha shtriga dhe i dha kokrrat.
Borbardha i piu dhe vdiq...
Xhuxhat kur u kthyen ne shtepi i iku truru se e dinin qe
ne pyll ishte bere keq per p*dh qe kur p*dhat e fshatit
kishin marr pjese te miss shqiperia iu kishin hip pordhet.
Xhuxhat vendosen ta varrosin lakuriq borbardhen qe ti
bejne nje varr xhami qe te pakten ti binin me dore duke
e par(shtriges i rrujten p*dhin, se vrane dot se e shoqeroi
bodigardi i sales dhe po te zihedhin sala do e perdort si shkak
per protesta kunder PS se xhuxhat ishin te majte.....)
Pas disa vitesh kerkim vjen princi i kalter me nje karroc
me kushineta me tarka te PESKARES. Princi hapi varrin
i thithi gjoksin borbardhes dhe ajo u ngjall. Kur u
ngrit ja futi nje shpull princit dhe i tha qe nuk trajtohet
keshtu nje femer ne raste te tilla, futet gjuha poshte.
Nejse pastaj u pajtuan... Princi mori borbardhen, futi
nje CD te Kozma Dushit, xhiroj gomat dhe si ne cdo perrall
do jetonin te lumtur pergjithmon, po ne Lazarat
i dolen xhuxhat me maske dhe e vrane se sic e thash ne pyll
dhe jo vetem ne pyll ishte bere keq per p*dh....

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Borebardha me 7 xhuxhat (versioni erotik)

Mesazh  $ol..** prej Tue Jul 01, 2008 3:31 pm

hahahaha
shume version i kendshem Embarassed
avatar
$ol..**

Numri i postimeve : 12
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi