Cfar i eksiton me shume meshkujt

Shko poshtė

Cfar i eksiton me shume meshkujt

Mesazh  STINE prej Sat Aug 18, 2007 4:46 pm

Nga nje sondazh, te pyetur 3000 burra, ja se c perfundim u nxorr se cfar i eksiton me shume meshkujt !A. Cfare u pelqen me shume
1.Mendo per eksperiencen tende me te bukur te jetes.Pse qe kaq e jashtezakonshme ?
56% E dashura ime ishte shume e eksituar .
" Me kujtohet qe dolem per te pire dicka dhe nuk mundem te prisnim, u pame ne sy dhe u kthyem serish ne shtrat .
23% Elementi surprize: Ajo u hodh siper meje kur nuk e prisja.
14%Provova pozicione qe nuk i kisha provuar me pare .
7% Beme seks ne nje vend te pazakonte, jashte dhomes se gjumit.

2.Eksitohem me shume nese ajo:
55% Ajo hedh hapin e pare.
" Kur e dashura ime ben hapin e pare , e di qe me te vertete deshiron te kryeje seks dhe se ben per te me bere qefin"
27% Perqendrohet per te me dhene sa me shume kenaqsi.
15% Me pyet se cfare dua.
3% Me lejon te drejtoj une situaten.

3. Cfare do te pelqente te bente e dashura juaj here pas here ?
43% Te masturbohet para meje.
28% Te bente striptiz per mua
18% Te pranonte te benim seks anal
11% Te shikonim nje film porno sebashku
B.Renkime ose fjale shume seksi
1. Cilat eshte gjeja me seksiqe mund te beje nje femer ne shtrat
40% Fjalet Pooo ...pooooooooooo
" kur e ndjej ta kem ndihmuar te kaloje ne orgazem ndihem shkelqyeshem"
34% Asgje renkimet thone gjithcka
15% Emrin tim ta thone disa here
11% Je me i miri me seksi

2.Me cfare sjellje pikante do te pelqente te befasont epartnerja kete nate ?
28% Te me thoshte fjale te ndyra
26% Me ndonje stil te Kamasutres
24% Duke kryer mardhenie para nje dritarje ose nga ndonje vend ku mund te na shikonin.
22%Me pelqen kur ajo eshte entuziaste

3.Cilat nga keto mesazhe seksuale do te eksiton me shume?
37% Nje telefonate surprize per te me treguar planin etorik qe ka pregatitur per sonte
29% Nje foto e te dashures time te zhveshur ne celularin tim
22% Nje sms ku me urdheron te zhvishem sapo te hy ne apartamentin e saj.
12% Nje foto e saj ne p[ozicion seksi qe ma ka derguar me e-mail.

4.CFARE TE EKSITON ME SHUME KUR NJE FEMER TE BEN SEKS ORAL ?
36% Kur renkon ose psheretin gjate ketij momenti
27% Qe te perdore gjithashtu dhe duart
24% Qe te vendose ne goje nje si mente, akull ose uje te nxehte per te me shkaktuar ndjesi te reja.
13% Tu kushtoje me shume rendesi testikujve ( Goglave) Lol

5.NESE PARTNERJA JOTE ESHTE SHUME E EKSITUAR CFARE VEPRIMI DUHET TE BENTE QE TE MERRJE VESH SE ESHTE GATI PER TE KALUAR NE ORGAZEM ?
32% te imitoje ndonje psherehtime seksi, ndryshe nga zakonisht
24% Te me puthe ndonje zone te vecante erogjene si psh ne llapen e veshit ose ne qafe
24% Te me kaloje lehte thonjte ne shpatulla dhe ne pjesen e vitheve.
20% Te me kape me force nga zverku ose te shtrengoje me force te pasmet e mia duke me afruar afer saj.

6.NESE E DASHURA JOTE DESHIRON QE TI BESH SEKS ORAL SI DUHET TE TA THOTE QE DHE TY TET PELQEJE PO AQ SA DHE ASAJ ?
46% Te me shpjegoje cfare duhet te bej.
20% Te me mbaje koken dhe te me drejtoje ne zonen e saj intime
19% Te lyeje me krem zonen dhe te me ftoje ne "banket"
15% Duke me bere ne fillim seks oral ajo mua e une me pas asaj.

C. Levizje eksperte

1. CILI POZICION TE EKSITON ME SHUME ?
36% Ai i vajzes siper, por duke pare nga kembet e mia
30% Te dy ne kembe
29% ne gjunje nga pas
5% Anash

2.CFARE DUHET TE DIJE NJE FEMER KUR TE MASTURBON TY ?
60% Qe lubrifikanti eshte thelbesor.
"femrat duhet te njohin nje rregull sa me te njoma duart aq me mire"
18% Nuk duhet te harroje kurre koken e organit
14% Penisi nuk thyhet nese ushtron pak me teper force
8% Te bejne levizje rrotulluese krahas lart-poshte

3. CFARE DUHET TE BEJE PARTNERJA JOTE GJATE SEKSIT PER TE SHTUAR EKSITIMIN TEND ?
43%Te kontraktoje muskujt vaginale dhe te shtrengoje penisin me to.
" Nuk mund ti pershkruaj ndjesite e mia heren epoare qe eprovova isha ne parajse"
26% Te harkohet shume per te arritur nje kend te pershtatshem.
22% Te me preke organet e mia gjenitale
9% te luaje me thithkat e mia

D.Kenaqesite ekstra

1.DERI KU MUND TE ARRIJE IMAGJINATA JUAJ ?
32% Do te lidhja syte.
" nuk mund te shohesh por do te mprehesh shqisat etjera dhe do te provosh kenaqsi te papershkrueshme.
27% Do ti mbertheja krahet prapa kokes pa i lidhur por pa patur mundesine ti leviz
25% Do te linja qe te me lidhte me kollare
16% Nuk me pelqen kjo ide
2.CFARE LOJE SEKSUALE DO TE DOJE QE PARTNERJA JOTE TE SILLTE NE DHOMEN E GJUMIT ?
41% Te maskohej: Te vishte nje kostum nxenesje, infermjerje seksi etj.
32% Nje vibrator
20% krem tortash
7% lubrifikante me shije te ndryshme

E Surprizat

1.SEKSI I PAPRITUR ESHTE ME EKSIRUES...?
31% Ne dush " ka dicka shume seksi ne imazhin e nje femre duke renkuar nderkohe qe uji i rrjedh neper trup"
30% ne mengjes ende pa u zgjuar
20% ne mes te nates
19% Sapo te vij nga puna ne shtepi.

2.CFARE TE BRENDESHMESH TE PELQEN TE VESHE AJO ?
51% Te mos vesh fare ." po darkonim ne nje restorant dhe ne fund te darkes vura re se ajo nuk kishte fare mbathje"
23% Mbathje te bardha me rripa te zinj
22% Tanga
4% Mbathje te bardha.

CFARE UA PRET BURRAVE EKSITIMIN NE MES ?
68% Kur e Perkedhel dhe ajo nuk shfaq asnje shenje entuziazmi.
NGA TE GJITHE TINGUJT QE LESHON PARTNERJA CILI JU BESDIS ME SHUME ?
48% Nje psheretime ose gogesime nga merzia.
CFARE DO DOJE QE AJO TE EVITOJE GJATE SEKSIT ?
73% Te shtiret sikur ka arritur ne orgazme, vetem qe te mos me lendoje, cfardo detali pozitiv mund te kthehet ne negativ.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfare i eksiton me shume meshkujt

Mesazh  kiss_today prej Sat Aug 25, 2007 12:13 pm

Kjo ishte shume mesimdhenese. Do e kem parasysh Laughing

Por kam pershtypje qe meshkujve u pelqen shume edhe orgjia. Mbase e kam gabim??? S'e besoj Razz
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 34
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfar i eksiton me shume meshkujt

Mesazh  STINE prej Sat Aug 25, 2007 10:36 pm

[quote]ej kiss_today mbase dhe ajo i pelqen meshkujve Very Happy por me te shumtes nuk i pelqen

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar i eksiton me shume meshkujt

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi