virusi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

virusi

Mesazh  STINE prej Sat Aug 18, 2007 5:02 pm

Ja une po e coj pak me larg temen nje program qe krijon VIRUSA jo per gje por ta provoniDownload :

Kodi:
http://jeyjey.persiangig.com/Download/JPSVM3.zip
dhe nje apps tjeter :
http://rapidshare.com/files/44841009/JPS_Virus_Maker_2_Versions_--SecretSource.org--.rar
pass: per te dytin secretsource.org
KUJDES MOS E PROVONI TEK KOMPJUTERI JUAJ !!!!!!

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 31
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi