petriti shtegtar

Shko poshtė

petriti shtegtar

Mesazh  shaban cakolli prej Sat Aug 18, 2007 10:58 pm

Zogu me i madh eshte petriti shtegtar,icili synon gjuetine ne toke nga lart,dhe se shpejtesia e fluturimit te tij eshte350km/h.
shaban cakolli
shaban cakolli
advancues
advancues

Numri i postimeve : 606
Registration date : 12/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi