I PA EPUR

Shko poshtė

I PA EPUR

Mesazh  shaban cakolli prej Sat Aug 18, 2007 11:07 pm

I PA EPUR
Dyzet pranvera
ditelindja ime
jetame vdekjen
ne dy luftime
dhe ne mos e befsha
nje dite me shume
qelbesires si them dot
parfum.
shaban cakolli
shaban cakolli
advancues
advancues

Numri i postimeve : 606
Registration date : 12/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi