une jam ne shtepine time

Shko poshtė

une jam ne shtepine time

Mesazh  shaban cakolli prej Sat Aug 18, 2007 11:18 pm

Shkoj Avdiu te fqiu per ndeje,e ndenji nga mengjezi deri ne mesnate.Izoti i shtepise i ndeji perpara duke u munduar te e rrespektoj dhe nderoi mysafirin.Bisede pas bisede,i shtruan mengjez,dreke e darke,e Avdiut as nuk i shkonte mendja te ngritej,edhe se shtepine nuk e kish larg nga fqiu as nje kilometer.Diku nga mesnata Avdiun zuri te e rendoi gjumi,e po i thote zotit te shtepise:A qohemi o Bislim?Po une o Avdi jam ne shtepine time dhe nuk kam ku shkoj prej ketu,ndersa ti o Avdi,ne daq rri,ne daq shko,tani per mua eshte njesoj.
avatar
shaban cakolli
advancues
advancues

Numri i postimeve : 606
Registration date : 12/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi