NJOHĖJA MES INTERNETIT ĖSHTĖ ZHGĖNJYESE

Shko poshtė

NJOHĖJA MES INTERNETIT ĖSHTĖ ZHGĖNJYESE

Mesazh  shaban cakolli prej Mon Aug 20, 2007 7:05 pm

Shume te rinje sot mendojne se njoheja mes internetit eshte nje hap.
Por kjo eshte e gabuar!Kendin e njoftimeve ne internet me teper e vendosin te deshtuarit,te braktisurit,ata qe kane zeje tradhetine.Eshte e dhimbshme kur nje i ri i pa mesuar me lojera qe te shtyjne ne rruge pa fund,haset ne kende te tilla njoftimesh.Te tillet qe per mesinternetit te qfaqen si te persosur,kurren nuk do te mundenin te ta benin kete para syve.Ata permes internetit,mund te perdorinme mire oratorine mashtruese,mund te paraqiten me fotografi falso,dhe mund te te fusin ne gracken qe te kushton me jete.
Andaj kujdes.
avatar
shaban cakolli
advancues
advancues

Numri i postimeve : 606
Registration date : 12/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: NJOHĖJA MES INTERNETIT ĖSHTĖ ZHGĖNJYESE

Mesazh  gishteza prej Tue Aug 21, 2007 3:33 pm

mese e drejte e shqetersues ky fakt do te thoja z shaban po jo te gjithe e degjojne u duket thjeshte nje aventure pa mbarim te rinjte e sotem mendonjne se kane arritur kulmin e modrernizimit. a thua valle??
avatar
gishteza
Administator
Administator

Numri i postimeve : 6
Registration date : 09/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi