Krateri mei madh

Shko poshtė

Krateri mei madh

Mesazh  shaban cakolli prej Mon Aug 20, 2007 7:10 pm

krateri mei madh meteroit ne toke gjendet ne Sudbury(Ontario-Kanada)Ky krater eshte pasoje e renjes se nje meteroiti nga gjithesia dhe eshte 140km i gjere.
avatar
shaban cakolli
advancues
advancues

Numri i postimeve : 606
Registration date : 12/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi