XHELOZIA

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

XHELOZIA

Mesazh  STINE prej Mon Jul 09, 2007 5:11 pm

si ju duket xhelozia normale apo jo.flisni per te

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 31
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

XHELOZIA

Mesazh  STINE prej Mon Jul 09, 2007 6:10 pm

Mua xhelozia nuk me duket normale se perderasa e don nje njeri ske pse te kesh xhelozi duhet ti besosh.Por ka dhe raste te tjera ku xhelozia eshte edhe normale.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 31
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi