KRENARIA DHE PIKELLIMI

Shko poshtė

KRENARIA DHE PIKELLIMI

Mesazh  shaban cakolli prej Tue Aug 21, 2007 9:10 pm

Njohim te gjithe dashamiret e fjales se shkruar,se keto dite doli ngashtypi libri i poetit tone Adem Berisha"KRENARIA DHE PIKĖLLIMI"Me te lexuar lexuesi do te njihet me boten poetike te poetit.Kyliber eshte i mire,i deshmuar me vulen poetike.Poeti Adem Berisha eshte prezantuar me nje burim ndjenjash,por dy me te fuqishmet jane:Ekstaza per lirine,dhe dhimbja per humbjen tragjike te mbeses Diellza.Te interesuarit deri te libri vijne permes ketij kontakti:ademgjurgjeviku@hotmail.com.
Lexojeni dhe binduni.
avatar
shaban cakolli
advancues
advancues

Numri i postimeve : 606
Registration date : 12/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi