LIQENI I ĒADIT

Shko poshtė

LIQENI I ĒADIT

Mesazh  shaban cakolli prej Fri Aug 24, 2007 7:20 pm

Liqeni iĒadit,eshte liqe qe u perket disa shteteve.Ne te kane pjese:Nigeri,kemeruni,Nigeria dheĒADI.
avatar
shaban cakolli
advancues
advancues

Numri i postimeve : 606
Registration date : 12/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi