MEHEDIN PĖRGJEQAJ"MEDA"

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

MEHEDIN PĖRGJEQAJ"MEDA"

Mesazh  shaban cakolli prej Mon Sep 03, 2007 9:17 pm

sunny sunny

Une nuk mirrem me idhujtari,por me pelqen kenga eMedes.
Meda ka ze te embel,tekste te mira,dhe muzike te mire.Mendoj se edhe kenga e tij eshte e kohes.Kete mendim e kam ndegjuar edhe nga shume adhurues te mbare viseve shqiptare.
avatar
shaban cakolli
advancues
advancues

Numri i postimeve : 606
Registration date : 12/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi