FLORA BROVINA

Shko poshtė

FLORA BROVINA

Mesazh  shaban cakolli prej Mon Sep 03, 2007 9:35 pm

Per mua me duket se VIP mund te jete Flora Brovina

Mjeke
-poete
-Kryetare e forumit te gruas
-humanitare.
avatar
shaban cakolli
advancues
advancues

Numri i postimeve : 606
Registration date : 12/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: FLORA BROVINA

Mesazh  Nimfa prej Thu May 29, 2008 3:50 am

shaban cakolli shkruajti:Per mua me duket se VIP mund te jete Flora Brovina

Mjeke
-poete
-Kryetare e forumit te gruas
-humanitare.

Pėrshėndetje
Me gjithe respektin e madhe qe kam per Z.Shaban:


Fjala VIP ėshtė pak fjale e madhe pėr shqiptarėt e vegjel.
VIP-a ne Shqipėri, Kosove Maqedoni ka shumė pak.
Pėr mendimin tim VIP-a janė artistet qe na pėrfaqėsojnė nėpėr botė, etj.
VIP-a nuk dua kurrėsesi t'i konsideroj politikanet shqiptare zgerdhihet perqeshje, nuk mund t'a meritojnė asnjė kėtė fjale, pėr mendimin tim shumica e tyre janė injorante dhe te pagdhendur, prandaj nuk bėjmė dot pėrpara, sepse kemi vėnė gomere e gomarica te na pėrfaqėsojnė.
Pėrshėndetje edhe njė here uroj qe vipat ne Shqipėri te shtohen.

Une per veten time Flora Brovinen Vip jo?
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi