E ENDERRONI DASHURINE E JETES SUAJ?

Shko poshtė

E ENDERRONI DASHURINE E JETES SUAJ?

Mesazh  STINE prej Mon Jul 09, 2007 5:14 pm

si mendoni te jete partneri juaj.vyrtytet qe ju do te donit ti kishte ai

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

E ENDERRONI DASHURINE E JETES SUAJ?

Mesazh  STINE prej Mon Jul 09, 2007 6:32 pm

une e kam dashurine e jetes sime keshtu qe skam cte enderroj.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E ENDERRONI DASHURINE E JETES SUAJ?

Mesazh  akili prej Wed Aug 01, 2007 7:35 pm

dhe une sa e gjeta nuk pres te enderoje

akili

Numri i postimeve : 13
Registration date : 12/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E ENDERRONI DASHURINE E JETES SUAJ?

Mesazh  lepurushja_01 prej Thu Aug 02, 2007 11:15 am

Dashurine e kemi gjetur o lale e nuk kemi ndermend ta humbin se veshtire ta zeme prape...
Nje keshille nese me lejoni: mos u zini me te dashurat tuaja, mundohuni te jetoni momente te paharruara derisa jeni ne kohe se me vone mund te pendoheni...
Ju uroj dashuri te kendeshme! Wink

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

:: E ENDERRONI DASHURINE E JETES SUAJ?

Mesazh  STINE prej Thu Aug 02, 2007 5:09 pm

hahhahahhah lepurushe e vertet kjo lale.po ti a ke dashurin e jetes tate apo enderron akom se ske thene gje Very Happy bej shaka.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E ENDERRONI DASHURINE E JETES SUAJ?

Mesazh  lepurushja_01 prej Fri Aug 03, 2007 5:49 pm

STINE shkruajti:hahhahahhah lepurushe e vertet kjo lale.po ti a ke dashurin e jetes tate apo enderron akom se ske thene gje Very Happy bej shaka.
Drejt nuk e di nese eshte dashuria e jetes sime por ama di vetem qe me do edhe e dua...

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E ENDERRONI DASHURINE E JETES SUAJ?

Mesazh  akili prej Mon Aug 06, 2007 6:34 pm

lepurushe zeneje ka gjithmone ne nje cifte po varet se si i perballojne cdo cifte jo ne zenien e pare te themi ndahemi

akili

Numri i postimeve : 13
Registration date : 12/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E ENDERRONI DASHURINE E JETES SUAJ?

Mesazh  lepurushja_01 prej Tue Aug 07, 2007 6:09 pm

akili shkruajti:lepurushe zeneje ka gjithmone ne nje cifte po varet se si i perballojne cdo cifte jo ne zenien e pare te themi ndahemi

PO pra ke te drejte por une nuk jam zene perkundrazi jam per mbrekulli me shpirtin tim...edhe gjithmone ne nje lidhje e ne zeneje duhet ditur menura se si ti perballljme gjerat ke te drejte...

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

E ENDERRONI DASHURINE E JETES SUAJ?

Mesazh  STINE prej Tue Aug 07, 2007 10:32 pm

lepurushe lale kjo ka rendesi mencuria ne zeneje po pate kete kalon cdo veshtiresipervec njeres,qe cuni me te cilin je lidh nuk te do.Ksaj ske ci ben.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E ENDERRONI DASHURINE E JETES SUAJ?

Mesazh  lepurushja_01 prej Wed Aug 08, 2007 5:03 pm

STINE shkruajti:lepurushe lale kjo ka rendesi mencuria ne zeneje po pate kete kalon cdo veshtiresipervec njeres,qe cuni me te cilin je lidh nuk te do.Ksaj ske ci ben.
Po sh e vertete STINE vetem asaj nuk i bene dot gje...

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E ENDERRONI DASHURINE E JETES SUAJ?

Mesazh  kiss_today prej Fri Sep 14, 2007 11:20 am

E enderroj ende, sepse s'me ka ardh dashuria ashtu sic une e enderroj. Do doja nje mashkull qe te me respektonte, te ishte i perkushtuar ndaj meje, te mos kish moment ne jeten e tij qe une te mos isha pjese e e mendimit. Do doja te ishte i dashur me mua, xhentil e kavalier. Por mbi te gjitha, te ma ngrinte telefonin sa here qe une ti bija. Sepse, UNE E URREJ TE MOS ME PERGJIGJEN NE TELEFON. Per mua, kur dikush e di sa e urrej kete gje, dhe gjithsesi e neglizhon per te 10000 here, s'mund te quhet tjeter vecse neglizhence.
Kam pershtypjen se asnjehere skam per te qene e lumtur ne krah te dikujt qe te me doje dhe te me beje te ndihem e dashuruar vertet. Sad
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 33
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E ENDERRONI DASHURINE E JETES SUAJ?

Mesazh  STINE prej Fri Sep 14, 2007 4:46 pm

o yllo ce ke kete pershtypje.Mashkulli qe don ti vjen por duhet te kerkosh pak them une.ky ishte mendimi im.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E ENDERRONI DASHURINE E JETES SUAJ?

Mesazh  macjaaa prej Mon Sep 17, 2007 12:11 am

te gjith e enderrojm dashurin e jetes dhe une deri tani mendoja se e kisha gjetur pavarsisht nga rrethanat por nese do me donte vertet ashtu si thot sdo me bente te ndihesha si pleher ne nje rast qe nuk i ndodhem pran ne te vetemin rast pas njje miljon heeresh dhe ne ate rast oj me vullntin tim nese do arrinte ti shikonte pak mee shum gjerat dhe me zemer do thosha qe ska tjeter ne se do dinte shikonte dhe te falte ashtu si falin te gjithe kur behet fjjal per nje her ne 1000000000 her qe nuk i ndodhesh pran do ishte vertet e perkryer.
enderrojm ??? normale qe enderrojm po a dim te dashurojm eshte ceshtja apo kerkojm dike qe te jeet ashtu si duam ne te be ate qe duam ne pa marr parasysh se ato qe bejm e lendojn apo jo a jemi ne si personi qe krrkojm kjo eshte pyetja e duhur, pavarsisht nga cjemi dhe nese personi tjeter e di se si jemi dhe na pranon ashtu si jemi ndonjeher ne duam perfeksion ne maksimum. a eshte e drejt kjo ?

macjaaa

Numri i postimeve : 2
Registration date : 11/09/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E ENDERRONI DASHURINE E JETES SUAJ?

Mesazh  kiss_today prej Wed Sep 19, 2007 3:23 pm

Macjaaaaaaaaaaaaaa kam pershtypjen se nuk eshte e drejte te kerkojme perfeksionin. Pyetjet qe shtron ti jane shume te verteta dhe domethenese. Por a je vertet e bindur se partneri yt ka kerkuar prej teje dicka te pamundur? Apo s'te ka falur per dicka "te kote" ??? Nese eshte keshtu, me vjen keq, dhe mendoj se ti nuk e meriton ate person, por nje person me te mire.
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 33
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: E ENDERRONI DASHURINE E JETES SUAJ?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi