PLAGĖ NĖ ZEMĖR

Shko poshtė

PLAGĖ NĖ ZEMĖR

Mesazh  shaban cakolli prej Thu Sep 13, 2007 3:31 pm

Mad PLAGĖ NĖ ZEMĖR

Kam njė plagė
mė djeg shumė
mė djeg zgjuar dhe nė gjumė

Mė djegnė zemėr e dashur nėnėmė dhemb nė shpirt
e dashur Dardanė.
avatar
shaban cakolli
advancues
advancues

Numri i postimeve : 606
Registration date : 12/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi