MBURRAVECET

Shko poshtė

MBURRAVECET

Mesazh  shaban cakolli prej Tue Sep 25, 2007 6:31 pm

Njeri mburrej
ēfare ishte dje
tjetri mburret
ēfare eshte sot
e une te dyve
ua njihja punet
vetem sa nuk derdha lot.
shaban cakolli
shaban cakolli
advancues
advancues

Numri i postimeve : 606
Registration date : 12/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: MBURRAVECET

Mesazh  shqipetare-moj prej Sat Apr 11, 2009 3:31 pm

burravec e pa burrni
deri kur me hajni!
S'di kah krejt kjo enegji
ku nuk e fute hunden ti?
nuk la forum pa u regjistru
shkarravinati tue shkru.

i dallon prrallat dhe poezinė
apo ku e shef ti burrninė
a edin qka o karakteri
ti or plak,fėmijė i mjeri. No

Kosovare Balidemaj

shqipetare-moj

Numri i postimeve : 2
Registration date : 11/04/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi