KE DASHURONI JU LEKUN APO PERSONIN?

Shko poshtė

KE DASHURONI JU LEKUN APO PERSONIN?

Mesazh  STINE prej Mon Jul 09, 2007 5:16 pm

flisni per dashurine tuaj ose per lekun.......

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KE DASHURONI JU LEKUN APO PERSONIN?

Mesazh  STINE prej Mon Jul 09, 2007 6:31 pm

une dashuroj personin se leku iken e vjen.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KE DASHURONI JU LEKUN APO PERSONIN?

Mesazh  $ol..** prej Tue Jul 01, 2008 3:18 pm

njeriun patjeter...se vetem ai mund te ta ktheje tamam dashurine dhe te te mbeshtes...
avatar
$ol..**

Numri i postimeve : 12
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KE DASHURONI JU LEKUN APO PERSONIN?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi