KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Shko poshtė

KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh  Nimfa prej Thu May 29, 2008 5:28 am

KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh  shaban cakolli prej Fri Jan 23, 2009 8:43 pm

ishte kahere,me ka dalur nga mendja
avatar
shaban cakolli
advancues
advancues

Numri i postimeve : 606
Registration date : 12/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh  Nimfa prej Fri Jan 23, 2009 9:26 pm

M; thirre sot dhe mė gėzove shumė
zani yt mu duk hyjnor i bukur shpirt........................................................................................................................... .

Yti ............. .

_________________


.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …
˜"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"°••ŗ°"˜Øؘ"° ••ŗ˜
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh  Orfe prej Sun Jan 25, 2009 3:21 am

Orfe

Ti je si flladi i mėngjesit
Je si drita e diellit
Je si ylli i parė i qiellit
Ti je vetė bota me mendime
Asnjė s`tė ndan nga zemra ime
Tije gjėja me e shtrentė pėr mua
Ndaj dhe tė dua...

_________________
avatar
Orfe
advancues
advancues

Numri i postimeve : 740
Registration date : 02/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh  Orfe prej Sun Jan 25, 2009 3:36 am

pas kėsaj sipėr...
po flitja me djalin e motrės bisedė tė gjatė
ėshtė realisht ndėr mė i dalluari profesor i Fizikės, kreu nė afat rekord universitetin
pedagog methodicient po mundi tė shkoj mėtutje mund tė mbetet njė gjeni...
duke pėrfunduar bisedėn mė tha: ''


[i]o dajė, dije se gjithmonė ngat teje jam ai Petriti i vogėl...Jufaleminderit!''

_________________
avatar
Orfe
advancues
advancues

Numri i postimeve : 740
Registration date : 02/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi