Orfe@

Shko poshtė

Orfe@

Mesazh  STINE prej Thu May 29, 2008 3:06 pm

Per shkak te aktivizimit te pa mase te Orfe@ ne forum une e ngjis ne grade,pra Orfe@ eshte moderatori me i ri i forumit.
URIME!

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Orfe@

Mesazh  Nimfa prej Thu May 29, 2008 5:45 pm

Stine flm shume, per respektin qe me keni be, jua shperlefsha me pune !

_________________


.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …
˜"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"°••ŗ°"˜Øؘ"° ••ŗ˜
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Orfe@

Mesazh  STINE prej Sat May 31, 2008 10:28 pm

Stine flm shume, per respektin qe me keni be, jua shperlefsha me pune !

Flm ju Orfe@ per punen tuaj nese do te kesh probleme me moderimin e forumit atere kontakto me mua ne sms privat.URIME dhe njeher

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Orfe@

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi