BENI CA DALLAVERE?

Shko poshtė

BENI CA DALLAVERE?

Mesazh  STINE prej Mon Jul 09, 2007 5:24 pm

he pra mo beni dallavere sikur nuk dini ju Very Happy vazhdoni pra kjo teme kesaj gjeje i kushtohet.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: BENI CA DALLAVERE?

Mesazh  lepurushja_01 prej Fri Jul 13, 2007 5:31 pm

STINE shkruajti:he pra mo beni dallavere sikur nuk dini ju Very Happy vazhdoni pra kjo teme kesaj gjeje i kushtohet.
Stine hajt mo po ja them une para...
E therret burri gruan:
Ku je e dashur?
Ajo pergjitgjet:Ja, ne Prishtine, tek ura, mbi Drinin!
Burri i befasuar:
Po s'eshte Drini ne Prishtine moj...
Ja po ta jap Drinin fol me te, dhe bindu...?!

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: BENI CA DALLAVERE?

Mesazh  shaban cakolli prej Fri May 23, 2008 9:00 pm

U martua burri,dhe kur hyri dhėndėrr po e pyet nusen:-A tė mungon diqka?
-Asgjė tjetėr nuk mė mungon,pos virgjinitetit i thotė nusja:-Ma pat marrur ky fqiu juaj,me pat premtuar se do tė ma kthej,por nuk ma ktheu kurrė!
-As mos e prit,ai idijot ma pat marrur sopaten per njė ditė dhe nuk ma ktheu kurrė.Ti po i kėrkon virgjinitetin“!Ēka tė duhet ai,pasi mė ke mua?
-Mirė burrė,nuk ta prishi unė ty,pasi thua ti po ja fali,u pergjegj nusja!
avatar
shaban cakolli
advancues
advancues

Numri i postimeve : 606
Registration date : 12/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: BENI CA DALLAVERE?

Mesazh  shaban cakolli prej Fri May 23, 2008 9:08 pm

u sėmur gruaja,kurse burri ishte nė vizitė te fqiu.-Shko thuaj babit eja qo nėnen te mjeku,se po i dhemb kurrizi,e porositi e ėma tė bijėn.
-Vajza u nis,por deri shkoj te fqiu harroj si e kishte porositur eėma!
-Babi eja nė shtėpi se nėnės po i dhemb kėrlluci,e ftoj babain e bija!
-kėto vjet i bėra kėso sėmundje nuk paskna ndėgjuar,u habit i ati!
-Eh,po mjeksia po zbulon pėrditė terma tė rejaa ia ktheu fqiu,por do i kaloj shpejt.
avatar
shaban cakolli
advancues
advancues

Numri i postimeve : 606
Registration date : 12/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: BENI CA DALLAVERE?

Mesazh  Loreta prej Fri Jun 27, 2008 12:06 am

I lusi anėtarėt me thashetheme shumė mos merren se te njė forum lexova se njė Moderator ishte martuar me njė Mega moderator dhe u kishte lindur vajzė ! Kur kishte pyetur moderatori anėtarėt se kujt i ngjan vajza ?
Njė antarė komshi , kishte thėnė :

- Po ku i njoh unė gjithė ata qė e kanė bėrė vajzė !

Qesha duke menduar a ėshtė e vėrtetė kjo kurorė e tillė e publikuar nė thashetheme!

Loreta

Numri i postimeve : 18
Registration date : 23/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: BENI CA DALLAVERE?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi