HUMOR(piper)ESKA - nga Jorgo S. TELO

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko posht

Re: HUMOR(piper)ESKA - nga Jorgo S. TELO

Mesazh  Nimfa prej Fri May 30, 2008 11:04 am

GJZA E PART madh oreks kan pr t,

Se nxit epshe, nxjerr para.

Kush e shpiku, s’gjallon m.

Nuk nxen mend kjo bot ala.(d…a)

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: HUMOR(piper)ESKA - nga Jorgo S. TELO

Mesazh  Nimfa prej Fri May 30, 2008 11:04 am

GJZA E DYTSe si lindi dhe nga doli.

Dika dihet, por s’mjafton.

N rruzull belan polli...

Jert fil... Nmjer, kush e “fton”…(S..a)

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: HUMOR(piper)ESKA - nga Jorgo S. TELO

Mesazh  Nimfa prej Fri May 30, 2008 11:05 am

JZA E TRET

Ka zn tmerri toksort.

Gati t shkojn n MARS.

Nj virus s’prfill “sinort”.

Ne n shqip i themi (S..s).

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: HUMOR(piper)ESKA - nga Jorgo S. TELO

Mesazh  Nimfa prej Fri May 30, 2008 11:05 am

GJZA E KATRTSa i dashur- aq i tmerrshm.

Nuk dallon t mir, t ligj.

Pak t jesh i pakujdesshm,

T l fllosh dhe… lakuriq.

(Zj….i)

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: HUMOR(piper)ESKA - nga Jorgo S. TELO

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi