si dote rrjedhin gjerat ne mitrovic tash

Shko poshtė

si dote rrjedhin gjerat ne mitrovic tash

Mesazh  Nimfa prej Fri May 30, 2008 1:39 pm

Une mendoj se ne menyr demokratike haahhaah
kosova dote ndahet perfundimisht
me bekimin e liderve debil qe sot e sundojne kosoven
dhe dote ket prap bisedime ket europa me siguri dota detyron ket qeveri
kishe per bisedaa teknike e aty dote vendoset per enklavizimin e kosoves pra nje autonomi ne teritorin e kosoves per
minoritetin serb
kjo dote ndodh si gurisht
se pse bashkimi europian me pa durim ka prit fitoren e tadiqit por ka edhe ca shqipfoles ne kosove qe mendojn qe tadiqi dota njef shtetin e kosoves
kur harrojne se serbia esht poajo serbi fashiste

_________________


.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …
˜"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"°••ŗ°"˜Øؘ"° ••ŗ˜
Nimfa
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi