Me ēfarė Flamuri do i bėni dasmat?

Shko poshtė

Me ēfarė Flamuri do i bėni dasmat?

Mesazh  Nimfa prej Fri May 30, 2008 1:42 pm

Se pari po ju pėrshendes tė gjitheve,

pash nje emision ne RTK, mu duk interesant dhe thash te ju pyes edhe juve se me cfare flamur do ti nisni krushqit per darsem, me flamurin e Kosoves apo me ate te kuqin, apo dhe si para disa viteve kur me tregoj babi se darsmat ishin ber me dy flamura, i pari flamuri i serbis dhe i dyti flamuri i shqiptaris, si do ja beni juve ?


Une per veti jam ne dilem a te perdor te dyte apo vetem te kuqin.
https://redcdn.net/ihimizer/img72/8937/ksalpu6.gif

_________________


.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …
˜"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"°••ŗ°"˜Øؘ"° ••ŗ˜
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfarė Flamuri do i bėni dasmat?

Mesazh  Nimfa prej Fri May 30, 2008 1:45 pm

Kuq E Zi ėshtė Flamuri I Ynė, Dhe Nuk Ka Tjetėr!
Kuq E Zi E Pėrdorim Nė Kosovė Pėr Cdo Gėzim E Hidhėrim!

_________________


.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …
˜"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"°••ŗ°"˜Øؘ"° ••ŗ˜
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi