PREZANTOHUNI

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

PREZANTOHUNI

Mesazh  STINE prej Sat Jul 07, 2007 12:07 pm

prezantohuni njeher ketu
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PREZANTOHUNI

Mesazh  STINE prej Sat Jul 07, 2007 12:08 pm

po e filloj une i pari une quhem admin ose stine jam 24 vjec nga durresi te tjerat me vone


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sun Jul 08, 2007 8:00 pm, edituar 1 herė gjithsej
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTOHUNI

Mesazh  <<<blerta>&gt prej Sat Jul 07, 2007 3:46 pm

hello jam blerta
edhe ju uroj mirse ardhjen te gjitheve ktu Very Happy
avatar
<<<blerta>&gt
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 3
Localisation : london
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTOHUNI

Mesazh  xheladin prej Wed Jul 11, 2007 9:09 am

Kėtu nė kėtė forum jam sipas kėsaj preference:

Nga: STINE
Pėr: xheladin
Postuar: Yesterday at 8:33 pm
Titulli: ckemi
si po ia kalon une quhem stine dhe jam moderatori ketij forumi kam hapur nje forum timin dhe do te kisha deshire qe te ishe antar i saj kjo eshte adr. radio.allgoo.net
me rrespekt stine

Quhem Xheladin Hamza, shkruaj poezi, besoj se do tė jeni tė kėnaqur me ta. Pėr fillim kjo mjafton, e pėr ata qė dėshirojnė mė tepėr nė webfaqe www.google.com le tė shėnojnė emrin dhe mbiemrin tim do tė gjejnė mė shumė.
Ju dėshiroj mirėse ardhje tė gjithė anėtarėve dhe dėshiroj qė tė jemi si njė familje.

Tė fala tė pėrzemėrta tė gjithėve
Xheladin Hamza
avatar
xheladin
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 42
Registration date : 11/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTOHUNI

Mesazh  kiss_today prej Fri Jul 13, 2007 12:08 pm

Pershendetje te gjitheve! Mbase shume prej jush me njohin nga forumet e tjera, por gjithsesi s'me pelqen te prezantohem shume. Preferoj t'ju lejoj te me njihni vete Very Happy
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 34
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTOHUNI

Mesazh  akili prej Fri Jul 13, 2007 8:57 pm

pershednetje urime per forumin siten jame akili jame nga vlora te tjerat tja leme kohes

akili

Numri i postimeve : 13
Registration date : 12/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTOHUNI

Mesazh  UnikKatilja prej Sat Jul 14, 2007 4:54 pm

sbesoj qe kam nevoj per tu prezantuar se mendoj qe me njifni te gjithe Very Happy
avatar
UnikKatilja

Numri i postimeve : 8
Localisation : SueD - PeJa
Registration date : 14/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.myspace.com/miss_maffiozi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTOHUNI

Mesazh  666 prej Mon Jul 16, 2007 2:38 pm

hi ca keni bo mire... une jam une dhe me vjen mire qe paskam njeren ketu qe do ja marr shpirtin (e kam fjalen per kte kiss_today)

666

Numri i postimeve : 6
Registration date : 16/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTOHUNI

Mesazh  sihana prej Mon Jul 16, 2007 6:22 pm

\


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sun Jul 22, 2007 12:13 am, edituar 1 herė gjithsej
avatar
sihana

Numri i postimeve : 3
Registration date : 16/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTOHUNI

Mesazh  xheladin prej Tue Jul 17, 2007 9:01 am

Sihana, mirė se erdhe nė kėtė shoqėri, edhe kėtu po e botoj poezinė tė cilėn e kam shkuarn enkas nga respekti pėr Ty:

HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ

Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
Ah, me ty nė univers edhe yjet
Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
xheladin
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 42
Registration date : 11/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PREZANTOHUNI

Mesazh  STINE prej Tue Jul 17, 2007 3:07 pm

sihana mir se erdhe ne forumin tim shpresoj tia kalojme mire plot harmoni.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTOHUNI

Mesazh  Naki prej Wed Jul 25, 2007 9:42 pm

Ok me lejoni dhe mua te prezentohem pra
Te nderuar dhe te rrspektuar anetar te forumit,
Kam nderin t'i prezentohem juve. Jam Naki i martuar me njė vejushė e cila ka njė vajzė. Babai im ėshtė ėshtė martuar me vajzėn e gruas dhe ėshtė bėrė dhėndėrr imi, dhe kėshtu, thjeshtra ime ėshtė bėrė njerkė imja. Pėr mė tepėr, unė dhe gruaja e bėmė edhe njė djalė. Ky fėmijė ėshtė djali i nėnės sė gruas sė babait tim, pra kunat (vėlla i gruas) i babait tim, por si rrjedhojė, edhe daja im, meqė ai ėshtė vėlla i njerkės sime. Kėshtu, djali im ėshtė bėrė dajė imi. Kur gruaja e babait tim (thjeshtra dhe njerka ime), do tė bėjė njė djalė, ai do tė jetė nip imi, sepse ai ėshtė djali i vajzės sė gruas sime. Bija ime (e gruas sime) mund tė jetė edhe nėna ime sepse ajo ėshta gruaja e babait tim. Si rrjedhojė e kėsaj, unė jam vėlla i nipit tim tė vogėl. Dhe si bashkėshort i nėnės sė saj jam edhe baba i kėsaj, del se unė jam baba i nėnės sime dhe vėlla i djalit tė saj tė sapolindur: pra jam unė vet me njohet tani? Flm
avatar
Naki
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4
Localisation : Kosovė
Registration date : 25/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://naki.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTOHUNI

Mesazh  lepurushja_01 prej Fri Jul 27, 2007 3:19 pm

Naki shkruajti:Ok me lejoni dhe mua te prezentohem pra
Te nderuar dhe te rrspektuar anetar te forumit,
Kam nderin t'i prezentohem juve. Jam Naki i martuar me njė vejushė e cila ka njė vajzė. Babai im ėshtė ėshtė martuar me vajzėn e gruas dhe ėshtė bėrė dhėndėrr imi, dhe kėshtu, thjeshtra ime ėshtė bėrė njerkė imja. Pėr mė tepėr, unė dhe gruaja e bėmė edhe njė djalė. Ky fėmijė ėshtė djali i nėnės sė gruas sė babait tim, pra kunat (vėlla i gruas) i babait tim, por si rrjedhojė, edhe daja im, meqė ai ėshtė vėlla i njerkės sime. Kėshtu, djali im ėshtė bėrė dajė imi. Kur gruaja e babait tim (thjeshtra dhe njerka ime), do tė bėjė njė djalė, ai do tė jetė nip imi, sepse ai ėshtė djali i vajzės sė gruas sime. Bija ime (e gruas sime) mund tė jetė edhe nėna ime sepse ajo ėshta gruaja e babait tim. Si rrjedhojė e kėsaj, unė jam vėlla i nipit tim tė vogėl. Dhe si bashkėshort i nėnės sė saj jam edhe baba i kėsaj, del se unė jam baba i nėnės sime dhe vėlla i djalit tė saj tė sapolindur: pra jam unė vet me njohet tani? Flm


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked O Naki po pse kaq gjate, nuk te ndoqa dot...mgjth kenaqesi une mund te te them vetem qe jam goca e mamit edhe e babit por jo aq gjate sa i re ti...shpresoj te kuptohemi per me tej.
Klm

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PREZANTOHUNI

Mesazh  STINE prej Fri Jul 27, 2007 5:23 pm

mir se erdhe naki ne forumin tim shpresoj tia kalojme mire bashke

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTOHUNI

Mesazh  Naki prej Mon Jul 30, 2007 9:59 pm

Lepuroshja ishte knaqesi lal edhe me dy fjale
avatar
Naki
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4
Localisation : Kosovė
Registration date : 25/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://naki.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTOHUNI

Mesazh  lepurushja_01 prej Tue Jul 31, 2007 5:01 pm

Naki shkruajti:Lepuroshja ishte knaqesi lal edhe me dy fjale
Edhe per mua...me aq fjale.
Shprsoj t'ja kalojme sa me mire Smile
prsh

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTOHUNI

Mesazh  mergimtari prej Tue Jul 31, 2007 5:45 pm

pershendetje te gjitheve,dhe nje pershendetje te veēante personit qe me ndihmoi te futem dhe te behem pjese e juaj

mergimtari

Numri i postimeve : 1
Registration date : 31/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PREZANTOHUNI

Mesazh  STINE prej Tue Jul 31, 2007 6:07 pm

MERGIMTARI mir se erdhe ne mesin tone flm lal se per cfar e di vet ti.Shpresoj tia kalojme mire bashke.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetje

Mesazh  akili prej Wed Aug 01, 2007 7:09 pm

une jame akili jame nga vlora te tjerat tja lem kohes kaloni mire

akili

Numri i postimeve : 13
Registration date : 12/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTOHUNI

Mesazh  gimi2 prej Tue Sep 11, 2007 6:09 pm

ckemi une jam gimi jam 18 vjec ne itali.te tjerat kur e doni ju

gimi2

Numri i postimeve : 4
Registration date : 11/09/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje

Mesazh  arla prej Mon Oct 01, 2007 2:57 pm

Fillimisht ju pershendes te gjitheve dhe miresejugjej.
Stine je me i miri nder te gjithe.
avatar
arla

Numri i postimeve : 15
Registration date : 01/10/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTOHUNI

Mesazh  sihana prej Mon Oct 01, 2007 11:14 pm

hej pershendetje si keni kaluar mir,
une u riktheva pas nje pushimi te sterrzgjatur hahaha
avatar
sihana

Numri i postimeve : 3
Registration date : 16/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTOHUNI

Mesazh  STINE prej Sun Oct 07, 2007 10:06 am

mir se na erdhe arla,flm shpresoj tia kalojme mir bashke.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTOHUNI

Mesazh  STINE prej Sun Oct 07, 2007 10:07 am

sihana edhe ti u riktheve,yllo ia kalofsh mire ne forum.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTOHUNI

Mesazh  nerta prej Fri Mar 14, 2008 11:20 am

sunny mirmengjesi mir se ju gjeta

nerta

Numri i postimeve : 2
Registration date : 14/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PREZANTOHUNI

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi