Monica Belluci gruaja mė e bukur nė botė

Shko poshtė

Monica Belluci gruaja mė e bukur nė botė

Mesazh  Nimfa prej Mon Jun 02, 2008 1:53 pm

Monica Belluci gruaja mė e bukur nė botė
Ėshtė gruaja mė e dėshiruar nė botė.

Orjeta Zhupa

Ėshtė gruaja mė e dėshiruar nė botė. Sipas njė sondazhi tė bėrė ajo ėshtė gruaja mė seksi sa qė do ta dėshironin tė gjithė. Sondazhi ėshtė bėrė nga televizioni Francez, tfl dhe njerėzit janė pėrgjigjur se ėshtė “gruaja fatale”, “shumė e bukur”, “seksuale

Mė pak seksi nga Belluci ėshtė klasifikuar Paris Hillton. Njė grup tjetėr ka pėlqyer Pamela Anderson. Sa i pėrket sensualitetit nė tė njėjtin nivel me Bellucin ėshtė klasifikuar edhe Scarlett Johansson, e dashura e Woody Allen. Italiania Belluci ka rrėmbyer kėshtu zemrat e popullit mė nacionalist nė botė, atij francez.

Nga vampire nė “Drakula, nė magjitė e “Matrix”, ka kaluar te shtriga e “Fratelli Grimm” dhe “Manuale d’Amore”, italiania mė seksi e botės ka mundur kėshtu

_________________


.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …
˜"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"°••ŗ°"˜Øؘ"° ••ŗ˜
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi