KUSH KENGETAR SHQIPTAR IU PELQEN DHE PSE?

Shko poshtė

KUSH KENGETAR SHQIPTAR IU PELQEN DHE PSE?

Mesazh  STINE prej Mon Jul 09, 2007 5:43 pm

thojini ketu preferencat tuaja.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

KUSH KENGETAR SHQIPTAR IU PELQEN DHE PSE?

Mesazh  STINE prej Tue Jul 10, 2007 7:36 pm

STINE eshte 1-shi i kengetareve,asnje sja merr atij sidomos me kengen MOS ME THUAJ JO e ka qare talentin e tij + qe eshte dhe nje kercimtar shumm i mir +dhe kompozitor shum i mir,ai ka bere kengen e PONIT-SI TRENDFIL qe ishte sukes ne Top fest

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi