TOP FEST 4....?

Shko poshtė

TOP FEST 4....?

Mesazh  STINE prej Mon Jul 09, 2007 5:47 pm

kush mendoni se duhet ta fitonte top festin e sivjetshem.thojini preferencat tuaja.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

TOP FEST 4....?

Mesazh  STINE prej Tue Jul 10, 2007 7:03 pm

top fest 4 mendoj se do ta fitonte STINE ai ishte 1 dhe eshte 1 i rnb

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: TOP FEST 4....?

Mesazh  GGG prej Thu Jul 12, 2007 4:55 pm

Sjan te gjithe kengetare.... afro afro afro afro afro afro
avatar
GGG

Numri i postimeve : 1
Registration date : 12/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: TOP FEST 4....?

Mesazh  lepurushja_01 prej Fri Jul 13, 2007 5:08 pm

STINE shkruajti:top fest 4 mendoj se do ta fitonte STINE ai ishte 1 dhe eshte 1 i rnb
Ke shume te drejte "Stine"...
Ai e meriton me te me vertete eshte me i miri i te mireve...
Edhe pse une nuk e kam ndjekur Top fest... Shocked
Ehi nje pyetje kush e fitoi Top Fest meqenese rra fjala No e di nuk me falet por c'te beje jam pak mbrapa nga bota e Shqiperise.

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: TOP FEST 4....?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi