KUSH MBAN REKORDIN HIP-HOPI AMERIKAN APO AI SHQIPTAR?

Shko poshtė

KUSH MBAN REKORDIN HIP-HOPI AMERIKAN APO AI SHQIPTAR?

Mesazh  STINE prej Mon Jul 09, 2007 5:51 pm

kush medoni ju se e mban rekordin dhe pse?

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi