Ndonjehere!!

Shko posht

Ndonjehere!!

Mesazh  Nimfa prej Thu Aug 07, 2008 3:40 pm

Ndonjeher

Ndonjeher gabojme dhe falim,ndonjeher urrejme dhe dashurojme xhelozojme fantazojme fillozofojme,ndojeher ndihemi edhe te friksuar e te vetmuar,ndonjeher edhe krenar e guximtar,ndonjeher ndonjeher ndonjeher ka shum ndonjeher,do te doja si i ri shum gjate te jetoja qe te gjitha ndonjeherat ti perjetoja.

Vazhdim te kendshem, ndonjehere e dhe kjo eshte e nevojshme ?

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Ndonjehere!!

Mesazh  Nimfa prej Sun Sep 14, 2008 7:21 am

Ndonjehere te buzeqesh fati aty ku s'e pret !!!

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi