ME KE SKUADER JENI NE KAMPIONATIN KOMBETAR?

Shko poshtė

ME KE SKUADER JENI NE KAMPIONATIN KOMBETAR?

Mesazh  STINE prej Tue Jul 10, 2007 12:28 am

JEPNI MENDIMET TUAJA

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ME KE SKUADER JENI NE KAMPIONATIN KOMBETAR?

Mesazh  STINE prej Tue Jul 10, 2007 12:44 am

une jam me TEUTEN se jam DURRSAK dhe eshte 1 nga skuadrat me te mira te kampionatit kombetar

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ME KE SKUADER JENI NE KAMPIONATIN KOMBETAR?

Mesazh  UnikKatilja prej Thu Jul 19, 2007 12:31 am

une jam me Besen e pejes, por ajo eshte ne ks Razz
avatar
UnikKatilja

Numri i postimeve : 8
Localisation : SueD - PeJa
Registration date : 14/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.myspace.com/miss_maffiozi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ME KE SKUADER JENI NE KAMPIONATIN KOMBETAR?

Mesazh  STINE prej Thu Jul 19, 2007 2:59 pm

mos u trishto unikatile se ska gje.kjo ishte skuadra jote ska problem

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ME KE SKUADER JENI NE KAMPIONATIN KOMBETAR?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi