Thenjet e dites.........

Shko posht

Thenjet e dites.........

Mesazh  Nimfa prej Thu Aug 07, 2008 3:49 pm

Ekzistojne dy gjera te bukura ne kete bote:
Kujtesa dhe Harresa,
por gjithashtu, ekzistojne dhe dy te keqija:
Kujtesa dhe Harresa.Njeriu nuk kerkon vetem te jete i lumtur ne jete , por me i lumtur se te tjeret.
Prandaj dhe jeta i duket shpesh e veshtire, pasi ai i konsideron te tjeret,per me te lumtur se cjane ne te vertete.


Edituar pr her t fundit nga Rrezon@ n Sun Dec 07, 2008 3:34 am, edituar 1 her gjithsej

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Thenjet e dites.........

Mesazh  Nimfa prej Thu Aug 07, 2008 3:50 pm

Besnikt njohin vetm ann triumfuese t dashuris, kurse t pabest edhe tragjiken.Edituar pr her t fundit nga Rrezon@ n Sun Dec 07, 2008 3:36 am, edituar 1 her gjithsej

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Thenjet e dites.........

Mesazh  Nimfa prej Thu Aug 07, 2008 3:51 pm

Ata q kan memorje t dobt, mbajn mend vet t kqiat -Edituar pr her t fundit nga Rrezon@ n Sun Dec 07, 2008 3:40 am, edituar 2 her gjithsej

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Thenjet e dites.........

Mesazh  Nimfa prej Thu Aug 07, 2008 3:51 pm

Ai q nuk i ndjen rrezet e agimit, kot se rri n dritn e dits!Edituar pr her t fundit nga Rrezon@ n Sun Dec 07, 2008 3:43 am, edituar 2 her gjithsej

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Thenjet e dites.........

Mesazh  Nimfa prej Thu Aug 07, 2008 3:52 pm

Thuaje t vrtetn edhe nse sht kundr shtetit!Edituar pr her t fundit nga Rrezon@ n Sun Dec 07, 2008 3:49 am, edituar 2 her gjithsej

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Thenjet e dites.........

Mesazh  Nimfa prej Thu Aug 07, 2008 3:55 pm

Po deshe bre copa-copa, por pesha e dashuris nuk paksohet !


Edituar pr her t fundit nga Rrezon@ n Sun Dec 07, 2008 7:58 am, edituar 3 her gjithsej

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Thenjet e dites.........

Mesazh  Nimfa prej Thu Aug 07, 2008 3:55 pm

Ata q bjn gabime t vazhdueshme e mbajn kokn posht!Edituar pr her t fundit nga Rrezon@ n Sun Dec 07, 2008 3:53 am, edituar 2 her gjithsej

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Thenjet e dites.........

Mesazh  Nimfa prej Thu Aug 07, 2008 3:56 pm

.... ruju pak ... ishte zeri i nje femre qe mu drejtua duke terhequr zvarr papuqet ne mermerin e dyshemes ....O Besnik a je lodh a e ke zheg hiq a jo ... dhe zhurma e rrahjes se buzeve gjate pertypjes se camcakezit se bashku me aromen qe nxirrte nga goja nisi te mi acaroj nervat ... megjithate ajo punen vazhdonte ...
mbeta pa koment .. nuk ju besoja syve .. urdhero i thash edhe pse mbeta pas saj hutuar duke shikuar si pastronte me nje lecke te ngjyrosur pengesen e qelqte tash me mes saj dhe puntorit te bankes BpB te metropolit kosovar ..

me falni i them .. si duket je pastruse ketu ,
po ani me kthehet ajo ...
mire i them , nuk e keni lexu ti rregulloren qe punet pastruese perfundohen perpara se te filloj orari me klient dhe tash hiq me pak se ora 14 eshte ..
e ti shoqe cka po done me thone ... ma kthene ..

.. Oj ti shoqja shqipe i them , sherbimi dhe karakteri i firmes qe te ka punesuar ty e qe une kryej sherbimet ka natyre diskete e kapirat ti kete apo jo ,edhe pse je pastruse .. ti shoqe punon ne Banke , ky pergjegjesia e secilit puntore ketu duhet te jete ne maksimum , e para , e dyta perpara meje e Besnikut tend jane mijra euro qe gjinden ne zone neutrale qe kjo qe po e shef si sportel , e dyta une i thash Besnikut kaq jane , ky hala nuk i ka numru shqipe , e nese nuk dalin aq a ta merr mendja qe ti qe me nderhyre ngarkohesh me kete shume ,
i kemi na kamerat krejte te inqizojne .. me tha ..
oj ti shoqja pastruese i drejtohem prap .. a e kupton bre qe thejeshte nuk guxon ta pengosh klientin .. shkurt hesapi ...
qashtu fol moj . thuj po me pengon mu , e mos me kallxo ti mua kur me pastru une e ku ..phiiiiiii cfare njerze ..
... ruju ti bre pak .. ju drejtu tjetrit klient ne sportelin fqinje qe njeriu i stepur beri nje hap pas ... oj Vlore a cka je ka bone moj a je lodhe ...( vazhdoj ajo me arkataren tjeter biseden )
.. krejte ne rregull .. tash mendimi im dhe pse ajo nuk e ndalte punen , me beri pershtypje si nje nga nenpunesit nuk doli ti thote .. ndal te lutem me pastrimin e xhamave te sporteleve kur palet presin ne rradhe , .... por secili i pergjigjej a ishte lodhur a e kishte nxehte ne rradhe mga vija e ecjes qe pershkruante ajo nga sporteli ne sportel ...!!!
p.s.
ju qe do e lexoni ndoshta do ju duket e dramatizuar kjo qe shkruaj por vertet shume here me vie turp nga niveli i kultures qe kemi nga sherbimet qe na ofrohen nga nga niveli i ngritejs sone kolektive ..

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Thenjet e dites.........

Mesazh  Nimfa prej Thu Aug 07, 2008 3:57 pm

Aty ku nuk ka lumturi, cojeni ju dhe do ta gjeni pastaj.Edituar pr her t fundit nga Rrezon@ n Sun Dec 07, 2008 3:56 am, edituar 2 her gjithsej

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Thenjet e dites.........

Mesazh  Nimfa prej Thu Aug 07, 2008 3:58 pm

-E zemeruar me veten u zgjova kete mengjes.Ora eshte 10" fiks.
Kerkova te lexoja dicka tenden,vetem nje titull romani pashe,-asgje te re!
Sepaku nje perqafim te shkruar kerkoja! S`ka gje Shpirti im!
Mjafton qe kam ke te kujtoj!Edituar pr her t fundit nga Rrezon@ n Sun Dec 07, 2008 3:59 am, edituar 2 her gjithsej

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Thenjet e dites.........

Mesazh  Nimfa prej Thu Aug 07, 2008 4:00 pm

Nuk kam mendu qe vjen agimi, pa Ty...!
Lutem,te jesh mire ne cdo aspekt jetsor!_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Thenjet e dites.........

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi