ME KE SKUADER JENI NE SERIA A OSE KAMPIONATIN ITALIAN?

Shko poshtė

ME KE SKUADER JENI NE SERIA A OSE KAMPIONATIN ITALIAN?

Mesazh  STINE prej Tue Jul 10, 2007 12:33 am

jepni mendimin tuaj

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ME KE SKUADER JENI NE SERIA A OSE KAMPIONATIN ITALIAN?

Mesazh  STINE prej Tue Jul 10, 2007 12:52 am

une ne seria A jam me ROMEN nje skuader shume e forte shume emir me lojtare yje.TOTTI eshte njish fare aty.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ME KE SKUADER JENI NE SERIA A OSE KAMPIONATIN ITALIAN?

Mesazh  UnikKatilja prej Thu Jul 19, 2007 12:28 am

juven dhe vetem juven cheers
avatar
UnikKatilja

Numri i postimeve : 8
Localisation : SueD - PeJa
Registration date : 14/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.myspace.com/miss_maffiozi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ME KE SKUADER JENI NE SERIA A OSE KAMPIONATIN ITALIAN?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi