NE KAPIONATIN FRANCEZ ME KE JENI?

Shko poshtė

NE KAPIONATIN FRANCEZ ME KE JENI?

Mesazh  STINE prej Tue Jul 10, 2007 12:34 am

jepni opinionin tuaj

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

NE KAPIONATIN FRANCEZ ME KE JENI?

Mesazh  STINE prej Tue Jul 10, 2007 12:49 am

une jam me LYON se eshte skuadra me e mire dhe me e kompletume ne kete kampionat

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi