MUSIC THEATRE

Shko poshtė

MUSIC THEATRE

Mesazh  baba prej Mon Nov 03, 2008 1:15 am

Tė nderuar
kam mar inciativen per formimin e nje bendi muzikor-teatral ku si ideator ėshtė mucis & poetry in the undergrount - LONDER
Zhandri i pėrket underground-it dhe ėshtė totale e virgjėr nė kulturėn shqiptare...
dhe nė kėtė rast kam obligim tė kėrkoi persona apo indivit cilesor per forminin e bendit si gitarist, kontrabass, bateri dhe lahut
benidi do te permbahet financiarisht nga bizneset apo sektori privat dhe do te preformoi dhe do ket turne ne vende te ndryshme
mbi te gjitha kjo inciativ mbron kulturen shqiptare
per me shum informacion: naimiljazi@gmail.com
ju lutemi kontaktoni

baba

Numri i postimeve : 3
Localisation : tetovė
Registration date : 10/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi