PERSHENDETJE PER ANTARET E FORUMIT?

Shko poshtė

PERSHENDETJE PER ANTARET E FORUMIT?

Mesazh  STINE prej Tue Jul 10, 2007 6:13 pm

mund te pershendesni antaret e forumit

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pershendetje !

Mesazh  kiss_today prej Tue Aug 28, 2007 11:54 am

Te pershendes ty Stine, per kete forum te kendshem. Very Happy
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 34
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PERSHENDETJE PER ANTARET E FORUMIT?

Mesazh  STINE prej Tue Aug 28, 2007 4:11 pm

Shume flm Kiss_today edhe une te perdhendes ty qe je nje antare e rregullt e forumit tone se nuk eshte vetem i imi por i te gjithve.rrespekte per ty yllo.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PERSHENDETJE PER ANTARET E FORUMIT?

Mesazh  shaban cakolli prej Fri May 23, 2008 9:10 pm

pėrshėndes gjithė anėtarėt e forumit ,nė veqanti Stine dhe znj.kis-today
avatar
shaban cakolli
advancues
advancues

Numri i postimeve : 606
Registration date : 12/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PERSHENDETJE PER ANTARET E FORUMIT?

Mesazh  STINE prej Sat May 24, 2008 10:26 pm

Flm Z. shaban nje pershendetje vjen per ty.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PERSHENDETJE PER ANTARET E FORUMIT?

Mesazh  Nimfa prej Thu May 29, 2008 5:48 pm

Pershendetje te sinqerta per Shaban Cakollin Ylloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

_________________


.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …
˜"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"°••ŗ°"˜Øؘ"° ••ŗ˜
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PERSHENDETJE PER ANTARET E FORUMIT?

Mesazh  Nimfa prej Wed Jun 04, 2008 3:15 pm

Pershendetje per antarin shaban cakollin qe eshte ne kete moment on, doja te fusi dhe shkrimete e juaja po qe jeni antar i postoni vete !

_________________


.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …
˜"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"°••ŗ°"˜Øؘ"° ••ŗ˜
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PERSHENDETJE PER ANTARET E FORUMIT?

Mesazh  $ol..** prej Tue Jul 01, 2008 3:39 pm

PershendetjEEEEEEEEEE
avatar
$ol..**

Numri i postimeve : 12
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PERSHENDETJE PER ANTARET E FORUMIT?

Mesazh  STINE prej Tue Jul 01, 2008 10:49 pm

Pershendetje $ol.si po ia kalon?Te lutem prezantohu qe dhe te tjeret te te njohin me mir.ciaoo yllo klm

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PERSHENDETJE PER ANTARET E FORUMIT?

Mesazh  $ol..** prej Sun Jul 06, 2008 5:19 pm

pershendetje te gjitheveeeeeeeee,ne vecanti STINE-s Embarassed
avatar
$ol..**

Numri i postimeve : 12
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PERSHENDETJE PER ANTARET E FORUMIT?

Mesazh  Loreta prej Mon Jul 07, 2008 6:23 pm

Pėrshėndetije pėr tė gjithė ! Rreziteni tė keni energji nė dimėr !

Loreta

Numri i postimeve : 18
Registration date : 23/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PERSHENDETJE PER ANTARET E FORUMIT?

Mesazh  Nimfa prej Mon Jul 07, 2008 6:45 pm

Pershendetje per Loreta

_________________


.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …
˜"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"°••ŗ°"˜Øؘ"° ••ŗ˜
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PERSHENDETJE PER ANTARET E FORUMIT?

Mesazh  STINE prej Mon Jul 07, 2008 10:03 pm

pershendetje per $ol Smile

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PERSHENDETJE PER ANTARET E FORUMIT?

Mesazh  $ol..** prej Tue Jul 08, 2008 2:16 am

mirembrema gjumasheeer Razz
avatar
$ol..**

Numri i postimeve : 12
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PERSHENDETJE PER ANTARET E FORUMIT?

Mesazh  STINE prej Tue Jul 08, 2008 4:55 pm

$ol..** shkruajti:mirembrema gjumasheeer Razz

mir e ke thene $ol te gjith gjumasher jane,duhet ti zgjojme keta ne Very Happy pershendetje per ty yllo

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PERSHENDETJE PER ANTARET E FORUMIT?

Mesazh  $ol..** prej Mon Jul 14, 2008 1:37 am

mirembrema mister...mos po fle?
avatar
$ol..**

Numri i postimeve : 12
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PERSHENDETJE PER ANTARET E FORUMIT?

Mesazh  shaban cakolli prej Sat May 16, 2009 9:43 pm

pėrshėndetje tė ngrohėta z.Stine si dhe ju dy znj.te shquara Orfe dhe Hene
avatar
shaban cakolli
advancues
advancues

Numri i postimeve : 606
Registration date : 12/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PERSHENDETJE PER ANTARET E FORUMIT?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi