PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Tue Jul 10, 2007 11:53 pm

ketu mund te puthni sa te doni dhe jo neper tema.kjo teme i dedikohet vetem puthjeve.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Wed Jul 11, 2007 4:30 pm

kete puthje ia dedikoj GISHTEZES sepse eshte 1-sh dhe mbi te gjitha dhe me ka ndihmuar aq shume sa ia di per nder

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  666 prej Mon Jul 16, 2007 2:57 pm

une i jap nje superkiss ksaj kiss_today se ja kam borxh

666

Numri i postimeve : 6
Registration date : 16/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  UnikKatilja prej Thu Jul 19, 2007 12:25 am

po kush do puthje nga mua ta ngrit doren Very Happy
avatar
UnikKatilja

Numri i postimeve : 8
Localisation : SueD - PeJa
Registration date : 14/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.myspace.com/miss_maffiozi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Thu Jul 19, 2007 12:56 am

une moj katile akoma sma ke dhene puthjen njeri i keq katil

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Thu Jul 19, 2007 1:00 am

ja po te puth une ty mi para se ti te me puthesh mua"NJE PUTHJE PER NJE YLL TE CHATIT QE ESHTE PAK KATILE PO SKA PROBLEM PER UNIKATILEN"

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  UnikKatilja prej Thu Jul 19, 2007 12:29 pm

STINE shkruajti:ja po te puth une ty mi para se ti te me puthesh mua"NJE PUTHJE PER NJE YLL TE CHATIT QE ESHTE PAK KATILE PO SKA PROBLEM PER UNIKATILEN"hauahuahauh flm shuum per puthjen, afroma faqen i cik te puth dhe un ..,.. MUAAAAHHH (K) Very Happy:P
avatar
UnikKatilja

Numri i postimeve : 8
Localisation : SueD - PeJa
Registration date : 14/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.myspace.com/miss_maffiozi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  lepurushja_01 prej Fri Jul 20, 2007 4:29 pm

meqenese per mua nuk kujtohet njeri po kujtohem une per dike...per sihana...muahhh te puc folt zemrushe

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  lepurushja_01 prej Fri Jul 20, 2007 4:30 pm

Stine po te puc pak edhe ty...megjithese ti nuk u kujtove...po deshe edhe mund mos ta pranosh.....

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Fri Jul 20, 2007 10:43 pm

na fal yllo sigurisht qe e pranoj puthjen mi fjale eshte ajo.

"KETE PUTHJE IA DEDIKOJ NJE BUKUROSHEJE ME NICK LEPURUSHJA, KISSSSSSSSSSS"

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  lepurushja_01 prej Tue Jul 24, 2007 5:49 pm

STINE shkruajti:na fal yllo sigurisht qe e pranoj puthjen mi fjale eshte ajo.

"KETE PUTHJE IA DEDIKOJ NJE BUKUROSHEJE ME NICK LEPURUSHJA, KISSSSSSSSSSS"
Very Happy Very Happy Very Happy faleminderit stine...ta paca hua per here tjeter puthjen.ok
klm

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Tue Jul 24, 2007 10:34 pm

o yllo po mir mi se sbehet qameti per nje puthje megjithate flm.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  lepurushja_01 prej Fri Jul 27, 2007 3:26 pm

STINE shkruajti:o yllo po mir mi se sbehet qameti per nje puthje megjithate flm.
si te dush lali

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Fri Jul 27, 2007 5:28 pm

ti the site dush lepurushe por nuk e mbarove.ekupton kue kam fjalen Very Happy .megjithate flm.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  lepurushja_01 prej Wed Aug 01, 2007 6:04 pm

STINE shkruajti:ti the site dush lepurushe por nuk e mbarove.ekupton kue kam fjalen Very Happy .megjithate flm.
O stine nuke kapa ka mundesi te ma shpjegosh se nuk e kuptova c'doje te thoshe...prsh

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  akili prej Wed Aug 01, 2007 7:13 pm

unikakatile po ke ndonje per mua e pres me gjithe qef

akili

Numri i postimeve : 13
Registration date : 12/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Wed Aug 01, 2007 7:20 pm

hhahahahhaha o lale sa si kapke gjonat ti hahhaahahh nuk e mbarove mi se duhet te me jepje nje puthje tjeter Very Happy po tani e kuptove.1-sh je hahhahah

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  lepurushja_01 prej Thu Aug 02, 2007 11:45 am

STINE shkruajti:hhahahahhaha o lale sa si kapke gjonat ti hahhaahahh nuk e mbarove mi se duhet te me jepje nje puthje tjeter Very Happy po tani e kuptove.1-sh je hahhahah
O stine ehe me thuaj me qe nuk i kape gjerat po te shohesh do te ve bomben poshte shtepise morre vesh affraid
I keq po une i kap ndonjehere gjerat me vonese c'te bej...e kam nga largesia.

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Thu Aug 02, 2007 5:32 pm

hahahhahahhaha bomben poshte shtepise hahhahahhah ti je njish hahhahahha ej po seshte faji im qe i kap gjera me vonese mi.hahhahhahhahah Very Happy me shkrive Very Happy hayhhahhahahhahhahahhahahhah

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  lepurushja_01 prej Fri Aug 03, 2007 5:42 pm

STINE shkruajti:hahahhahahhaha bomben poshte shtepise hahhahahhah ti je njish hahhahahha ej po seshte faji im qe i kap gjera me vonese mi.hahhahhahhahah Very Happy me shkrive Very Happy hayhhahhahahhahhahahhahahhah

Mire mire qesh ti por pse une e paskam fajin atehere qe ndonjehere ne te ralle eeee i kap ne vonese mire,,,,,

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Wed Aug 22, 2007 4:39 pm

Po mir mi yllo kush e paska fajin atehere qe ti i kap gjerat me vonese

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  gishteza prej Wed Aug 22, 2007 10:29 pm

STINE shkruajti:kete puthje ia dedikoj GISHTEZES sepse eshte 1-sh dhe mbi te gjitha dhe me ka ndihmuar aq shume sa ia di per nder
kemi admin e mire pa jemi ne flm stine edhe ty nje puthje speciale
avatar
gishteza
Administator
Administator

Numri i postimeve : 6
Registration date : 09/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

puthje

Mesazh  kiss_today prej Sat Aug 25, 2007 12:42 pm

666 edhe une te jap nje super kissssssssssssssssssssssssss ty, por jo sepse ta kam borxh, por vetem sepse te kam shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee xhan.
Nje puthje edhe per Stine, e meriton per punen e mire qe ka bere per kete forum.
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 34
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Sat Aug 25, 2007 10:43 pm

Kiss_today flm yllo meqe nickun e ke PUTHJE CDO DITE (me duket)edhe une po te jap ca puthje por jo te gjitha menjeher cdo dite nga nje Very Happy .klm

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

puthje

Mesazh  kiss_today prej Tue Aug 28, 2007 11:56 am

Cdo dite nga nje ? Shume mire, me pelqen kjo zgjidhje. atehere po pres puthjen e dites se sotme une Stine. Ku eshte ???

Nje kisssssssssssssssssssssss per ty yll edhe nga une.
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 34
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi