PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Tue Aug 28, 2007 4:15 pm

Ja ku eshte dhe pythja e dites se sotme per Kiss_today,kisssssssssssssssssssssss yllo.Rrespekte

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

puthje

Mesazh  kiss_today prej Fri Aug 31, 2007 1:07 pm

Stine... sot eshte data 31 gusht dhe une s'e kam marre ende puthjen e dites se sotme. Po e pres, qe ta nis jeten me humor te mire sot Smile.
Kissssssssssssssssssssss Stine
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 33
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Fri Aug 31, 2007 10:59 pm

Ja puthja per sot e Kiss_today kisssssssssssssss yllo se mos me thuash qe stine e harroji nje puthje pastaj Very Happy

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Fri Aug 31, 2007 11:16 pm

Ej o lepurushe se mos kujtohesh ndonje her me na dhene ndonje puthje megjithate po ta jap une kisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss yllo. Po deshe edhe mos e prano se me deshir eshte cdo gje.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

puthje

Mesazh  kiss_today prej Sat Sep 01, 2007 7:12 pm

Faleminderit STINE. Nje kisssssssssssssss edhe per ty nga ana ime lal.
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 33
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

:: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Sat Sep 01, 2007 11:31 pm

Asgje Kiss_today flm ty yllo.Mir pra sot eshte 1 shtator dhe per sot eshte rezervuar nje puthje speciale per Kiss_todayn kissssssssssssssssssssssssssssssssssssss yllo.


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sun Sep 02, 2007 11:17 pm, edituar 1 herė gjithsej

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

puthje

Mesazh  kiss_today prej Sun Sep 02, 2007 1:56 pm

Thuaj c'te duash, por dje kam kaluar nje dite te qete ( me duket se ka qene fale puthjes tende FALEMINDERIT qe s'me harron

Te dhuroj edhe une nje puthje ty Stine dhe shpresoj qe kjo te ta beje sot diten me te kendshme.
PS: ... sigurisht qe jam ende ne pritje te puthjes se
shtatorit Very Happy
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 33
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Sun Sep 02, 2007 11:15 pm

hahhahahahhah e vertete kjo yllo po qe keshtu cdo dite nga nje puthje ke po ta them prap shpersoj te kalosh gjithmone dite te qeta.Ej po edhe une kam kaluar nje dite shume te qete sot nuk e di ceshte kjo po eshte e vertet FALEMINDERIT shume per puthjen. pra sot eshte 2 shtator dhe sot eshte rezervuar nje nga puthjet me speciale qe ka dhene ndonje here stine dhe kjo eshte per Kiss_todayn,kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss yllo.

Very Happy Very Happy Shpresoj qe edhe sot te kesh kaluar nje dite te qete Very Happy Very Happy

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

puthje

Mesazh  kiss_today prej Mon Sep 03, 2007 12:42 pm

Po, vertet dje ishte nje dite tjeter e qete. Faleminderit per perkujdesjen. Sot jam pothuajse gjithe diten e zene me pune dhe kam per tu lodhur pak, por gjithsesi puthjen e dates se sotme prej teje do e pranoja me kenaqesi. Te dhuroj dhe une nje kisssssssssssssssssss qe te ta beje diten sa me te kendshme
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 33
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Tue Sep 04, 2007 12:38 am

Ej kiss shume flm per puthjen.Sot eshte 3 shtator dhe si gjithmone eshte rezervuar nje puthje per Kiss todayn,yllo kisssssssssssssssssssssssssss shpresoj qe gjithmone puthjet qe te jap une te shurojne nje dite te qete. Very Happy

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Wed Sep 05, 2007 12:05 am

sot me 4 shtator kiss_today nuk eshte dukur fare kneja po nuk ka pr. se puthjen ja japim pa pr. kissssssssssssssssssssssssssss yllo.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

puthje

Mesazh  kiss_today prej Wed Sep 05, 2007 5:08 pm

Faleminderit Stine. Dje nuk isha online por te falenderoj per puthjen. Ja nje puthje per ty Stine
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 33
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Thu Sep 06, 2007 11:28 pm

ej Kiss sot me 6 shtator une kam rezervuar nje puthje per ty,nuk e ditani a e pranon ti kete puthje megjithate une po ta jap Very Happy .Kisssssssssssssssssss yllo Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

puthje

Mesazh  kiss_today prej Fri Sep 07, 2007 1:14 pm

Stine, e kur e kam refuzuar nje puthje prej teje une ? Asnjehere. Ja dhe nje kisssssssssssssssssssss per ty sot
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 33
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  lepurushja_01 prej Fri Sep 07, 2007 4:35 pm

o goca o cuna po nuk ju jane nxire faqet mi lal, na vdiqet puthje andej puthje ketej...
e dini nje kurozitet????
kush puth me shume dobesohet! a e dini pse, sepse kur ne puthim levizim nofullat edhe kjo cone ne ndikimin e dobesimin te fytyres me shume...keshtuqe me mire vazhdoni te puthni sa me shume te putheni aq me shume dobesoheni...ne vit probabiliteti mund te jete 300 g

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Fri Sep 07, 2007 6:19 pm

hahhahhahhahhah lepurushe ej lal une per vete nuk e kam pr. te dobesohem.Kiss jo asnjeher nuk e ke rrefuzuar puthjen time dhe shum flm per kete.kisssssssssssssssssssssssssss yllo.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Fri Sep 07, 2007 6:20 pm

ej lepurushe ja dhe nje puthje per ty yllo.kisssssssssssssssss lepurushe.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  blerta prej Mon Sep 10, 2007 1:38 am

[b]nje puthje te foorte per te gjith ju
jeni number one
avatar
blerta

Numri i postimeve : 5
Localisation : london
Registration date : 22/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Mon Sep 10, 2007 5:10 pm

blerta yllo ja dhe nje puthje per ty,Lepurushen dhe Kiss_tadayn.kisssssssssssssssssssssss ylla

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  lepurushja_01 prej Mon Sep 10, 2007 5:35 pm

STINE shkruajti:hahhahhahhahhah lepurushe ej lal une per vete nuk e kam pr. te dobesohem.Kiss jo asnjeher nuk e ke rrefuzuar puthjen time dhe shum flm per kete.kisssssssssssssssssssssssssss yllo.

Po mire mi lal se 300 g ne vit ca eshte se mos kuptohet...

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  lepurushja_01 prej Mon Sep 10, 2007 5:35 pm

STINE shkruajti:ej lepurushe ja dhe nje puthje per ty yllo.kisssssssssssssssss lepurushe.

Muahh po ta kthej puthjen lal....flm

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  lepurushja_01 prej Mon Sep 10, 2007 5:36 pm

STINE shkruajti:blerta yllo ja dhe nje puthje per ty,Lepurushen dhe Kiss_tadayn.kisssssssssssssssssssssss ylla


O stine te puth edhe une ....vetem ty te kemi djale ne te te mbajme me te mire lal kiss kiss

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Mon Sep 10, 2007 6:02 pm

uiiiiiiiiiiiii me verte qe tani e tutje nuk do lejoj cuna te rregjistrohen Very Happy i dua te mirat vetem per vete Very Happy pse ti ndaj me te tjeret une tu qene se i maj per vete Very Happy kisssssssssssssssss per ty yllo.

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Mon Sep 10, 2007 6:07 pm

flm nga ty lepurushe.nja dy puthje speciale ia dhuroj Kiss_todayt dhe Blertes.kissssssssssssssss ylla

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  kiss_today prej Fri Sep 14, 2007 11:34 am

Faleminderit Stine. Ja nje puthje edhe per ty (K)
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 33
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi