PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Fri Sep 14, 2007 4:59 pm

ec aty yyy sa puthje kam marre kto kohet e fundit Very Happy nuk po i numeroj dot se sa jane Very Happy se bej shaka nje puthje tjeter per ty yllo (Kiss_today)kissssssssssssss yllo

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

puthja ėshtė shėndet

Mesazh  shaban cakolli prej Sun Oct 21, 2007 11:27 pm

Shumė tė nderuar,jam edhe unė antarė i forumit tuaj,po vijė rrallė kėtu nė mungesė kohe.Erdha sonte tė komunikojmė se bashku,por nuk ju gjeta,jeni shumė tė mirė,ju puth tė gjithėve,por kujdes fleni mė pak,punoni mė shumė.

Gjitha tė mirat.
avatar
shaban cakolli
advancues
advancues

Numri i postimeve : 606
Registration date : 12/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Stine,pėrse?

Mesazh  shaban cakolli prej Mon Nov 12, 2007 1:59 am

sTINE;mė vjen shumė interesant me ty,i ke uzurpuar gjitha gocat eforumit,vetėm ti iputhė!Dhe nuk tė mjafton vetėm kaq,vjen nė lagjet e forumittonė edhe atje kėrkon puthje.S“tė ka rėnė ndėr mend qė edhe
mua mė ke antarė tė forumit,nuk mė le asnjė pranė?!!!

Mė falni ju gocat,pak shaka me stine,jeni tė mira,po ju tregon puna nė forum.

pėRSHėNDETJE GJITHėVE
avatar
shaban cakolli
advancues
advancues

Numri i postimeve : 606
Registration date : 12/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Fri Nov 30, 2007 10:46 pm

shaban cakolli shkruajti:sTINE;mė vjen shumė interesant me ty,i ke uzurpuar gjitha gocat eforumit,vetėm ti iputhė!Dhe nuk tė mjafton vetėm kaq,vjen nė lagjet e forumittonė edhe atje kėrkon puthje.S“tė ka rėnė ndėr mend qė edhe
mua mė ke antarė tė forumit,nuk mė le asnjė pranė?!!!

Mė falni ju gocat,pak shaka me stine,jeni tė mira,po ju tre
gon puna nė forum.

pėRSHėNDETJE GJITHėVE

hahahhah Z.Shaban nuk eshte e vertet qe une kerkoj puthje Very Happy gocat me puthin vete Very Happy .Z.Shaban ky forum eshte i te gjithve keshtu qe une nuk eshte qe sjam kujtuar per ty Very Happy porti vjen shume pak ktej nga kjo lagja per mungese kohe sic e the dhe vet ti.Ne kete forum Z.Shaban je i mirpritur gjithmone.Kissssssssssssssssssss nuk je duk mo knej ,po te jap nje puthje sa per 10 Very Happy gjithashtu eedhe ty lepurushe kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ylla

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  lepurushja_01 prej Fri Jan 11, 2008 6:15 pm

STINE shkruajti:
shaban cakolli shkruajti:sTINE;mė vjen shumė interesant me ty,i ke uzurpuar gjitha gocat eforumit,vetėm ti iputhė!Dhe nuk tė mjafton vetėm kaq,vjen nė lagjet e forumittonė edhe atje kėrkon puthje.S“tė ka rėnė ndėr mend qė edhe
mua mė ke antarė tė forumit,nuk mė le asnjė pranė?!!!

Mė falni ju gocat,pak shaka me stine,jeni tė mira,po ju tre
gon puna nė forum.

pėRSHėNDETJE GJITHėVE

hahahhah Z.Shaban nuk eshte e vertet qe une kerkoj puthje Very Happy gocat me puthin vete Very Happy .Z.Shaban ky forum eshte i te gjithve keshtu qe une nuk eshte qe sjam kujtuar per ty Very Happy porti vjen shume pak ktej nga kjo lagja per mungese kohe sic e the dhe vet ti.Ne kete forum Z.Shaban je i mirpritur gjithmone.Kissssssssssssssssssss nuk je duk mo knej ,po te jap nje puthje sa per 10 Very Happy gjithashtu eedhe ty lepurushe kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss ylla
...

o cuna ca boni mo si kaloni nje puthje te gjitheve sese kam munguar per disa kohe....ore pse ziheni ju mo lala heee te gjithe jeni si rrusha okkkk hajt ciao ciao ne vecanti nje puthje per Stinen

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Sun Jan 13, 2008 9:21 pm

ueeeeeeeee kush me erdhi muve ylli chatit ca ke bo mi yllo na ke mungu nje puthje te madhe sa per 100 per ty yllo,dhe per kissin e cila nuk eshte duk mo knej po ska pr. puthjen ia japim kisssssssssssssssssssssssssssssssssssss yllo ne vecanti lepurushja

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  nerta prej Fri Mar 14, 2008 11:26 am

UnikKatilja shkruajti:po kush do puthje nga mua ta ngrit doren Very Happy
te me falni po skuptoj asgje ketu

nerta

Numri i postimeve : 2
Registration date : 14/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Sat Mar 15, 2008 8:59 pm

Nerta kjo eshte nje teme qe u lejon antareve te forumit te afrohen ndermjet tyre keshtu qe mund ti dhurojne puthje cdonjerit qe kane afrimitet ose qe ata duan tia dhurojne.Nje puthje per ty nga une kisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  blerta prej Fri Apr 11, 2008 7:01 pm

pershendetje Very Happy

kisssss per te gjith
avatar
blerta

Numri i postimeve : 5
Localisation : london
Registration date : 22/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Thu May 01, 2008 12:15 pm

BLERTA KU JE MI YLLO NA KE MUNGU MI ZEMRA SHYQYR QE U RIKTHEVE. NJE PUTHJE PER TE GJITH NE VECANTI BLERTES DHE LEPURUSHES Very Happy Very Happy

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  lepurushja_01 prej Mon May 12, 2008 10:19 pm

Pershendetje te gjitheve...si kaloni? Stine ku je ti mi zemer se me ka marre mjaft malli per ty ne vecanti...me fal se nuk kam patur faree aspak mundesi per te hyre ne forum e te shkruaja...ckemi si shkojne punet ketej?...nejse ika une shpresoj te degjohjemi njodnjehere ne te rralle se nuk na lejon shkolla, mqns kemi edhe kete muaj edhe mbarojme pastaj...ika une ciao ciao te pņuth fort e pershendes gjithe pjesmarresit e forumit...baci&abbracci

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  shaban cakolli prej Fri May 23, 2008 8:51 pm

po ,puthjet jane te shendetshme kur vertete puthemi,keto neforum disi ftohese,puth ne enderr te gjitheve,haha
avatar
shaban cakolli
advancues
advancues

Numri i postimeve : 606
Registration date : 12/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Sat May 24, 2008 10:30 pm

Lepurushjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ku je mi zemra ke humb fare ca ke bo ca na thu ndonje gje te re.cthot shkolla? Te puth fort zemra dhe shpresoj qe te flasim serish ne forumin tone

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  lepurushja_01 prej Mon May 26, 2008 12:54 pm

o stine o mi zemer ketu jam une si gjithmone shkolla qe na pengon...jo per keq se sgyqyr qe e kemi mo...po na okupon shume kohe edhe skemi mudnesi te dalim nga stine ketej ehhh cti besh...hajt se flasim ciao ciao rrusho

STINE shkruajti:Lepurushjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ku je mi zemra ke humb fare ca ke bo ca na thu ndonje gje te re.cthot shkolla? Te puth fort zemra dhe shpresoj qe te flasim serish ne forumin tone

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  STINE prej Tue May 27, 2008 9:08 pm

[quote="lepurushja_01"]o stine o mi zemer ketu jam une si gjithmone shkolla qe na pengon...jo per keq se sgyqyr qe e kemi mo...po na okupon shume kohe edhe skemi mudnesi te dalim nga stine ketej ehhh cti besh...hajt se flasim ciao ciao rrusho

Shyqyr qe je ti mi zemra se te tjeret na kane harru fare Very Happy dhe thash se mos na kishe harru dhe ti po paskam gabu dhe me mire keshtu Very Happy Hajt pra zemra se flasim ciaoo

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  Nimfa prej Thu May 29, 2008 3:58 am

Puthje per Stafin dhe te gjithe antaret
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  $ol..** prej Wed Jul 02, 2008 1:16 pm

hajd ju puth foooooooooort te gjitheve!
avatar
$ol..**

Numri i postimeve : 12
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  shaban cakolli prej Fri Jan 23, 2009 8:41 pm

puthje po,por ku ti marrim?
avatar
shaban cakolli
advancues
advancues

Numri i postimeve : 606
Registration date : 12/08/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  Orfe prej Sun Jan 25, 2009 4:00 am

puthje pėr ty qė erdhe tash Wink


♥°☆.°♥°.☆ °♥°☆°♥°.☆ °♥°☆♥☆°♥°☆.°♥°.☆ °♥°☆.°♥°.☆ ♥Hene@♥ ☆.°♥°☆ °♥°☆.°♥°☆ °♥°☆°♥°.☆ °♥°☆°♥


Edituar pėr herė tė fundit nga Orfe nė Sun Jan 25, 2009 4:06 am, edituar 1 herė gjithsej

_________________
avatar
Orfe
advancues
advancues

Numri i postimeve : 740
Registration date : 02/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  Nimfa prej Sun Jan 25, 2009 4:06 am

Orfe shkruajti:puthje pėr ty qė erdhe tash Wink
Puthje vetem per ty, sot dhe gjithmone si sot.

_________________


.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …
˜"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"°••ŗ°"˜Øؘ"° ••ŗ˜
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PUTHJE PUTHJE DHE VETEM PUTHJE?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi