GEZUAR FESTEN E MADHE MBARE KOMBETARE 28 NENDORIN

Shko poshtė

GEZUAR FESTEN E MADHE MBARE KOMBETARE 28 NENDORIN

Mesazh  Orfe prej Fri Nov 28, 2008 7:00 am

GEZUAR FESTEN E MADHE MBARE KOMBETARE 28 NENDORIN !


Edituar pėr herė tė fundit nga Orfe nė Fri Nov 28, 2008 7:07 am, edituar 1 herė gjithsej

_________________
avatar
Orfe
advancues
advancues

Numri i postimeve : 740
Registration date : 02/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: GEZUAR FESTEN E MADHE MBARE KOMBETARE 28 NENDORIN

Mesazh  Orfe prej Fri Nov 28, 2008 7:05 am

NJE KOMB NJE ATDHE
NJE ATDHE NJE FLAMUR

RROFT SHQIPERIA


Urime festat e 28 nentorit gjithe shqiptareve ane mbane botes

_________________
avatar
Orfe
advancues
advancues

Numri i postimeve : 740
Registration date : 02/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: GEZUAR FESTEN E MADHE MBARE KOMBETARE 28 NENDORIN

Mesazh  Nimfa prej Fri Nov 28, 2008 7:14 am

himni shqiperise

http://it.youtube.com/watch?v=ezHjzB0DqkY

Rreth flamurit tė pėrbashkuar
Me njė dėshir' e njė qėllim,
Tė gjith' atje duke u betuar
Tė lidhim besėn pėr shpėtim.
Prej lufte veē ai largohet
Qė ėshtė lindur tradhėtor,
Kush ėshtė burrė nuk frikėsohet,
Po vdes, po vdes si njė dėshmor!
Nė dorė armėt do t'i mbajmė,
Tė mbrojmė atdheun nė ēdo kėnd,
Tė drejtat tona ne s'i ndajmė;
Kėtu armiqtė s'kanė vėnd!
Se Zoti vetė e tha me gojė
Qė kombe shuhen pėrmbi dhé,
Po Shqipėria do tė rrojė;
Pėr tė, pėr tė luftojmė ne!

_________________


.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …
˜"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"°••ŗ°"˜Øؘ"° ••ŗ˜
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: GEZUAR FESTEN E MADHE MBARE KOMBETARE 28 NENDORIN

Mesazh  Nimfa prej Sat Nov 29, 2008 12:57 am

URIME DHE GĖZUAR 28 NĖNTORI - Dita e pavarėsisė sė SHQIPĖRISĖ dhe e Flamurit tonė Kombėtar.


_________________


.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …
˜"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"°••ŗ°"˜Øؘ"° ••ŗ˜
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: GEZUAR FESTEN E MADHE MBARE KOMBETARE 28 NENDORIN

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi