CILI ESHTE PERSONAZHI ME IFORTE DHE ME I MIRE I WWE?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

CILI ESHTE PERSONAZHI ME IFORTE DHE ME I MIRE I WWE?

Mesazh  STINE prej Sun Jul 15, 2007 12:22 am

kush mendoni se eshte superstari me i fuqishemi WRESTLING-ut

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 31
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi