Bukuri dhe estetike

Shko poshtė

Bukuri dhe estetike

Mesazh  Nimfa prej Sat Dec 06, 2008 11:45 am

90-60-90, pėrmasat ideale pėr njė femėr!

Pėrmasat 90-60-90 janė ato idealet qė duhet tė ketė njė femėr. Po ju femrat ne STINET E JETES, sa i afroheni kėtyre permasave?
('flower')

_________________


.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …
˜"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"°••ŗ°"˜Øؘ"° ••ŗ˜
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi