Cfar ju prek apo ju ben te qani?

Shko poshtė

Cfar ju prek apo ju ben te qani?

Mesazh  Nimfa prej Sat Dec 13, 2008 8:39 pm

Cfar ju prek ndjenjat ose ju ben te qaj??? Sad Sad Sad Sad Sad
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar ju prek apo ju ben te qani?

Mesazh  Nimfa prej Sat Dec 13, 2008 8:44 pm

........une prekem kur me behen padrejtesi dhe kur nuk me kuptojne ate qe them ose per ate qe jam...
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi