Pėrshėndetje me tinguj dhe kėngė!

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Pėrshėndetje me tinguj dhe kėngė!

Mesazh  Nimfa prej Wed Dec 24, 2008 6:27 pm

Pershendetni miqte e juaj me tingul e kenge !


pershendetje per te gjithe qe jane te merguar

Kthehuni


http://it.youtube.com/watch?v=W7Ps2bIIi0o
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje me tinguj dhe kėngė!

Mesazh  Nimfa prej Wed Dec 24, 2008 6:30 pm

avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje me tinguj dhe kėngė!

Mesazh  Nimfa prej Wed Dec 24, 2008 6:33 pm

Shkurte Fejza - Pritem nane LIVE 2008!
http://it.youtube.com/watch?v=JWRDTmVx2zo
pershendetjemergimtare
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje me tinguj dhe kėngė!

Mesazh  Nimfa prej Wed Dec 24, 2008 6:34 pm

Shkurte Fejza - Lulet e Gurbetit

http://it.youtube.com/watch?v=0pLlm7P3uK0
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje me tinguj dhe kėngė!

Mesazh  Nimfa prej Wed Dec 24, 2008 6:37 pm

Shkurte Fejza - Malli 2008 Album

http://it.youtube.com/watch?v=9Ayid8I-9-8
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje me tinguj dhe kėngė!

Mesazh  Nimfa prej Wed Dec 24, 2008 6:38 pm

Shkurte Fejza - U.S.A. ( NEW 2008 )

http://it.youtube.com/watch?v=8tNl5dS59TQ
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje me tinguj dhe kėngė!

Mesazh  Orfe prej Thu Dec 25, 2008 1:09 am


_________________
avatar
Orfe
advancues
advancues

Numri i postimeve : 740
Registration date : 02/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje me tinguj dhe kėngė!

Mesazh  Orfe prej Thu Dec 25, 2008 1:11 am


_________________
avatar
Orfe
advancues
advancues

Numri i postimeve : 740
Registration date : 02/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje me tinguj dhe kėngė!

Mesazh  Nimfa prej Thu Dec 25, 2008 2:14 am

avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje me tinguj dhe kėngė!

Mesazh  Nimfa prej Thu Dec 25, 2008 2:16 am

Shyhrete Behluli - Ah Dashni 2008 [+LYRICS]

http://it.youtube.com/watch?v=GzTtNA-aEPo
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje me tinguj dhe kėngė!

Mesazh  Orfe prej Sat Dec 27, 2008 10:26 pm


_________________
avatar
Orfe
advancues
advancues

Numri i postimeve : 740
Registration date : 02/11/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje me tinguj dhe kėngė!

Mesazh  *Illira* prej Sun Dec 28, 2008 8:43 pm

avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje me tinguj dhe kėngė!

Mesazh  *Illira* prej Sun Dec 28, 2008 8:45 pm

Unikkatil - Ku t'meten shokt

http://it.youtube.com/watch?v=oRByGaMfa3A
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje me tinguj dhe kėngė!

Mesazh  *Illira* prej Sun Dec 28, 2008 8:46 pm

avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje me tinguj dhe kėngė!

Mesazh  *Illira* prej Sun Dec 28, 2008 8:47 pm

avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje me tinguj dhe kėngė!

Mesazh  *Illira* prej Sun Dec 28, 2008 8:51 pm

avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje me tinguj dhe kėngė!

Mesazh  *Illira* prej Sun Dec 28, 2008 8:52 pm

T.B.A Slitta DMC Rrugaqi Art & Kobra - S'mun na nxen Venin

http://it.youtube.com/watch?v=tSSswwOlCXQ
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje me tinguj dhe kėngė!

Mesazh  *Illira* prej Sun Dec 28, 2008 8:55 pm

avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje me tinguj dhe kėngė!

Mesazh  *Illira* prej Sun Dec 28, 2008 8:55 pm

DMC ft VeB, Kobra - Rrall e Permall ( FULL)

http://it.youtube.com/watch?v=z-sjwUJ6iro
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje me tinguj dhe kėngė!

Mesazh  *Illira* prej Sun Dec 28, 2008 8:56 pm

avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje me tinguj dhe kėngė!

Mesazh  *Illira* prej Sun Dec 28, 2008 8:58 pm

Rebel a.k.a Unikkatil-Pse pom shtin
http://it.youtube.com/watch?v=E0dd7TdBGco
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje me tinguj dhe kėngė!

Mesazh  *Illira* prej Sun Dec 28, 2008 8:58 pm

ReBeL a.k.a UniKKaTiL FeSTiM nuk dorzona


http://it.youtube.com/watch?v=Skp7Jl2ZU8I
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje me tinguj dhe kėngė!

Mesazh  *Illira* prej Sun Dec 28, 2008 8:59 pm

Rebel aka UniKKatil - Smun Mu Shty Me Mu

http://it.youtube.com/watch?v=10atblRPbEo
avatar
*Illira*
advancues
advancues

Numri i postimeve : 242
Localisation :
Registration date : 27/12/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje me tinguj dhe kėngė!

Mesazh  Nimfa prej Thu Jan 01, 2009 3:01 pm

https://www.youtube.com/watch?v=FvS8P5M5KZk
flm e degjove kengen qeme le ne oflajne
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje me tinguj dhe kėngė!

Mesazh  Nimfa prej Thu Jan 01, 2009 3:22 pm

Albanian 18 Festival Aurela Gace November 09 2008
https://www.youtube.com/watch?v=ybNFuIQtf94
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pėrshėndetje me tinguj dhe kėngė!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi