Prshndetje me tinguj dhe kng!

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Shko posht

Re: Prshndetje me tinguj dhe kng!

Mesazh  Nimfa prej Thu Jan 01, 2009 3:25 pm

West Side Family - Jehone (Semi 2)
http://www.youtube.com/watch?v=3pq74Gn4ClA
me erdhi shum keq qe nuk mori vendin e pare e te drithte ne mes te Rusise kjo kenge e bukur .
te pershendesi Orfe
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 57
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Prshndetje me tinguj dhe kng!

Mesazh  Nimfa prej Sun Jan 18, 2009 6:29 pm

http://www.youtube.com/watch?v=t37CVhn83p4 -pershendetje Orfe !

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 57
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Prshndetje me tinguj dhe kng!

Mesazh  Orfe prej Mon Jan 19, 2009 2:35 am

Prshndetje, Hene@!

mmm

_________________
avatar
Orfe
advancues
advancues

Numri i postimeve : 740
Registration date : 02/11/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Prshndetje me tinguj dhe kng!

Mesazh  Nimfa prej Mon Jan 19, 2009 5:53 am

E ta dish sa shum te dua Orfe !


http://www.youtube.com/watch?v=xFD5UDKa5BA

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 57
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Prshndetje me tinguj dhe kng!

Mesazh  ~Luna~ prej Fri Jan 30, 2009 4:36 pm

http://www.youtube.com/watch?v=EoCjIfX3Sco
avatar
~Luna~

Numri i postimeve : 10
Localisation : ~ne ♥ time je ti ★ im~
Registration date : 30/01/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Prshndetje me tinguj dhe kng!

Mesazh  ~Luna~ prej Fri Jan 30, 2009 4:40 pm

http://www.youtube.com/watch?v=cGE8IX618BM
avatar
~Luna~

Numri i postimeve : 10
Localisation : ~ne ♥ time je ti ★ im~
Registration date : 30/01/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Prshndetje me tinguj dhe kng!

Mesazh  ~Luna~ prej Fri Jan 30, 2009 4:41 pm

http://www.youtube.com/watch?v=jc7QQDCHjAY
avatar
~Luna~

Numri i postimeve : 10
Localisation : ~ne ♥ time je ti ★ im~
Registration date : 30/01/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Prshndetje me tinguj dhe kng!

Mesazh  ~Luna~ prej Fri Jan 30, 2009 4:42 pm

http://www.youtube.com/watch?v=87kmv3QXMRc
avatar
~Luna~

Numri i postimeve : 10
Localisation : ~ne ♥ time je ti ★ im~
Registration date : 30/01/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Prshndetje me tinguj dhe kng!

Mesazh  ~Luna~ prej Fri Jan 30, 2009 4:43 pm

http://www.youtube.com/watch?v=c8zJsfROgAc
avatar
~Luna~

Numri i postimeve : 10
Localisation : ~ne ♥ time je ti ★ im~
Registration date : 30/01/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Prshndetje me tinguj dhe kng!

Mesazh  ~Luna~ prej Fri Jan 30, 2009 4:44 pm

http://www.youtube.com/watch?v=lu1SlZKSq4Y
avatar
~Luna~

Numri i postimeve : 10
Localisation : ~ne ♥ time je ti ★ im~
Registration date : 30/01/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Prshndetje me tinguj dhe kng!

Mesazh  ~Luna~ prej Fri Jan 30, 2009 4:45 pm

http://www.youtube.com/watch?v=c89GkOJNax0
avatar
~Luna~

Numri i postimeve : 10
Localisation : ~ne ♥ time je ti ★ im~
Registration date : 30/01/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Prshndetje me tinguj dhe kng!

Mesazh  Orfe prej Fri Jan 30, 2009 5:30 pm

http://www.youtube.com/watch?v=8-PIpgb-Hq8&NR=1

kete po ndegjoj momentalisht, Meden e kam djalin e tezes mo qy;)

_________________
avatar
Orfe
advancues
advancues

Numri i postimeve : 740
Registration date : 02/11/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Prshndetje me tinguj dhe kng!

Mesazh  Orfe prej Fri Jan 30, 2009 5:52 pm

http://www.youtube.com/watch?v=NNW_-_q-ssw&feature=relatedqy mo qyre

_________________
avatar
Orfe
advancues
advancues

Numri i postimeve : 740
Registration date : 02/11/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Prshndetje me tinguj dhe kng!

Mesazh  Nimfa prej Mon Mar 09, 2009 8:08 pm

Ardit Gjebrea - Te kam Shpirt

http://www.youtube.com/watch?v=PcOXe2elXq4

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 57
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Prshndetje me tinguj dhe kng!

Mesazh  Nimfa prej Wed Mar 18, 2009 10:40 am

http://www.youtube.com/watch?v=ileibqaTj5M

perse qan kjo zemra ime!

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 57
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Prshndetje me tinguj dhe kng!

Mesazh  Nimfa prej Sun Apr 12, 2009 12:54 am

MANJOLA NALLBANI - Lufton Drenica - www.besfort.de


http://www.youtube.com/watch?v=lZWCuiRnYRc pershendetje Zemer

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 57
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Prshndetje me tinguj dhe kng!

Mesazh  Nimfa prej Sun Apr 12, 2009 12:56 am

Manjola Nallbani - Udhetoj i Menduarhttp://www.youtube.com/watch?v=7L8a-g_-Lf4

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 57
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Prshndetje me tinguj dhe kng!

Mesazh  Nimfa prej Sun Apr 12, 2009 12:58 am

Shkrute Fejza - Hajde Zemer 2008 Album

http://www.youtube.com/watch?v=pQFhQiCWe84

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 57
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Prshndetje me tinguj dhe kng!

Mesazh  Nimfa prej Sun Apr 12, 2009 1:00 am

Shkurte Fejza - Nusja e Djalit

http://www.youtube.com/watch?v=GImfO0kJeaA

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 57
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Prshndetje me tinguj dhe kng!

Mesazh  Nimfa prej Sun Apr 12, 2009 1:02 am

Shkurte Fejza - ka ka zogu


http://www.youtube.com/watch?v=6BpkHKo03vQ

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 57
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Prshndetje me tinguj dhe kng!

Mesazh  Nimfa prej Sun Apr 12, 2009 1:03 am

Lulet e Gurbetit


http://www.youtube.com/watch?v=bMmcT3UOd78

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 57
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Prshndetje me tinguj dhe kng!

Mesazh  Nimfa prej Sun Apr 12, 2009 1:04 am

Xeni Live 2 `Kjo buk e gurbetit`http://www.youtube.com/watch?v=6A8piYHEh6g

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 57
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Prshndetje me tinguj dhe kng!

Mesazh  Nimfa prej Sun Apr 12, 2009 1:07 am

Duaja e nns


http://www.youtube.com/watch?v=d4lS_IuQ3FE

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 57
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Prshndetje me tinguj dhe kng!

Mesazh  Nimfa prej Sun Apr 12, 2009 1:18 am

http://www.youtube.com/watch?v=S9zm92ZiHis

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 57
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Prshndetje me tinguj dhe kng!

Mesazh  Nimfa prej Mon Apr 13, 2009 4:03 pm

Harroje vetmin - Elita 5http://www.youtube.com/watch?v=PMomMmJ51I0&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Eforumishqiptar%2Ecom%2Fshowthread%2Ephp%3Fp%3D2227531&feature=player_embedded

_________________


.* )
..) .*)
(. (. . : (.*`*-->>>>
"""""""""""
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 57
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e antarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

Re: Prshndetje me tinguj dhe kng!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi