BESONI NE DASHURINE ME SHIKIM TE PARE?

Shko poshtė

BESONI NE DASHURINE ME SHIKIM TE PARE?

Mesazh  STINE prej Sun Jul 15, 2007 12:42 am

SI MENDONI DO TE ZGJASTE AJO APO JO

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: BESONI NE DASHURINE ME SHIKIM TE PARE?

Mesazh  akili prej Wed Aug 01, 2007 7:27 pm

une jo nuk besoje se qe te thuash se ke ren ne dashuri me nje npersone duhet ta njofesh ate persone
po te shikoshe nje te bukur ne ruge dhe thua uaaaa sa e mire do te thote se ke simpati per te dhe jo dashuri

akili

Numri i postimeve : 13
Registration date : 12/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: BESONI NE DASHURINE ME SHIKIM TE PARE?

Mesazh  lepurushja_01 prej Thu Aug 02, 2007 11:20 am

Per mendimin tim edhe mund te ndodhi rralle here por nuk ka mundesi te zgjasi maksimumi me shume se 2 jave...jo

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: BESONI NE DASHURINE ME SHIKIM TE PARE?

Mesazh  lepurushja_01 prej Thu Aug 02, 2007 11:26 am

akili shkruajti:une jo nuk besoje se qe te thuash se ke ren ne dashuri me nje npersone duhet ta njofesh ate persone
po te shikoshe nje te bukur ne ruge dhe thua uaaaa sa e mire do te thote se ke simpati per te dhe jo dashuri
Shiko Akil per mendimin tim mund te kete edhe dashuri me shikim te pae edhe jo vetem simpati...do thuash ti pse, ja lali a shpjegoj une tani.
Dashurine nuk e ndjen vetem me njohje, me fjale dmth...mund ta njohesh nje person me shikim vetem, mund edhe ta njohesh edhe me nje fjale, me nje qendrim, me nje sjellje.
Do mund te thuash ti qe eshte e pamundur...jo eshte e mundur sepse mua vete me ka ndodhur para dy vjetesh dhe vetem me nje shikim kuptova cfare njeriu ishte e c'sjellje kishte.
Me vone jam njohur me te edhe mund te them se ishte vertet sic e kisha imagjinu une, ishte i mbrekullueshem edhe mund te te them edhe qe mund te zgjasi sepse akoma nuk e kam harruar.
Me fal nese te bezdisa me gjerat e mija por doja thjesht te te tregoja nje opinion ndryshe nga i yti...shendet

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: BESONI NE DASHURINE ME SHIKIM TE PARE?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi