Kur e kupton njė njeri dashurin ?

Shko poshtė

Kur e kupton njė njeri dashurin ?

Mesazh  STINE prej Sun Jul 15, 2007 12:43 am

si thoni kur e kupton

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur e kupton njė njeri dashurin ?

Mesazh  akili prej Wed Aug 01, 2007 7:24 pm

per mua kur bie ne dashuri e kupetoje kure nuk e heq dote nga mendja ater persone dhe mendone per te cdo sek

akili

Numri i postimeve : 13
Registration date : 12/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur e kupton njė njeri dashurin ?

Mesazh  lepurushja_01 prej Thu Aug 02, 2007 11:30 am

Kur e kupton...? Pyetje e bukur stine.
Nese ta mendosh cdo min, cdo sek cdo dite, nese nuk do te besh gje pa te e duke perfyturuar qe jeten do e kesh gjithmone prane atij personi, duke lutur Zotin ta enderrosh cdo nate besoj se do isha aq e afte ta kuptoja...apo jo? Suspect

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kur e kupton njė njeri dashurin ?

Mesazh  STINE prej Thu Aug 02, 2007 5:15 pm

hahhahha lepurushe arsyetim me mend kjo.allall lale.ej e mos kam bo ndonje here pytje kot une Very Happy .

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur e kupton njė njeri dashurin ?

Mesazh  lepurushja_01 prej Fri Aug 03, 2007 5:45 pm

STINE shkruajti:hahhahha lepurushe arsyetim me mend kjo.allall lale.ej e mos kam bo ndonje here pytje kot une Very Happy .
Po mos u mburre edhe ti tani ohhhh

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kur e kupton njė njeri dashurin ?

Mesazh  STINE prej Fri Aug 10, 2007 11:39 am

o lepurushe nuk eshte mburrje lal eshte e verteta Very Happy apo Very Happy
rrespekte per ty lale

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur e kupton njė njeri dashurin ?

Mesazh  lepurushja_01 prej Mon Aug 13, 2007 5:16 pm

STINE shkruajti:o lepurushe nuk eshte mburrje lal eshte e verteta Very Happy apo Very Happy
rrespekte per ty lale

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kur e kupton nje njeri dashurine?

Mesazh  kiss_today prej Sat Aug 25, 2007 11:59 am

Besoj se ne momentin qe sapo zgjohet nga gjumi i mengjesit dhe kupton se gjithe naten ka pare endrra me te dashurin / dashuren. Apo jo ???
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 33
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur e kupton njė njeri dashurin ?

Mesazh  Nimfa prej Thu May 29, 2008 6:11 pm

Par here te pare ne jeten time qe dashurohem me te vertet me nje njeri dhe qe e dua me shume se veten TIme
Po se me doli shum shum ??????? saqe tani e urej perse e dashuroj !

_________________


.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …
˜"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"°••ŗ°"˜Øؘ"° ••ŗ˜
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur e kupton njė njeri dashurin ?

Mesazh  $ol..** prej Tue Jul 01, 2008 3:05 pm

atehere kur fillon te sakrifikoje dicka nga vetvetje per te dashurin e vet.. Laughing
avatar
$ol..**

Numri i postimeve : 12
Registration date : 01/07/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kur e kupton njė njeri dashurin ?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi