Cili eshte shkaku kryesor per nje ndarje?

Shko poshtė

Cili eshte shkaku kryesor per nje ndarje?

Mesazh  STINE prej Sun Jul 15, 2007 12:46 am

si mendoni cili eshte shkoku kryesor i nje ndarje

_________________
pershendetje te gjithve.rrespekte
avatar
STINE
Administator
Administator

Numri i postimeve : 360
Age : 32
Localisation : gjithandej lale
Registration date : 07/07/2007

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte shkaku kryesor per nje ndarje?

Mesazh  akili prej Wed Aug 01, 2007 7:23 pm

me pka llafe shkaku po p-o te punoshe bacen e tjetrit dhe nuk punone bacen tende bacen tende do ta punoje tjetri dhe fillone avash avash drejt ndarjes

akili

Numri i postimeve : 13
Registration date : 12/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte shkaku kryesor per nje ndarje?

Mesazh  lepurushja_01 prej Thu Aug 02, 2007 11:32 am

Per mendimin tim xhelozia, mosbesimi i partnerit edhe sidomos te degjosh te tjeret...

lepurushja_01
Administator
Administator

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Localisation : Italia
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte shkaku kryesor per nje ndarje?

Mesazh  kiss_today prej Fri Sep 14, 2007 11:28 am

K ashume shkaqe, varet si i vleresojme ne . Per mua psh : cenimi i lirise, mungesa e besimit dhe NEGLIZHENCA.
avatar
kiss_today
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 85
Age : 33
Localisation : Tirane
Registration date : 13/07/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte shkaku kryesor per nje ndarje?

Mesazh  Nimfa prej Thu May 29, 2008 5:55 pm

Jane plot faktor.Edhe tradhetia eshte,biles njera nder te parat.

_________________


.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …
˜"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"°••ŗ°"˜Øؘ"° ••ŗ˜
avatar
Nimfa
Administator
Administator

Numri i postimeve : 4292
Age : 58
Registration date : 27/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://radio.allgoo.net/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili eshte shkaku kryesor per nje ndarje?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi